WSTECZ :: Strona głównaAktualnościSpoza programuZaproś do siebie wolontariuszy PROJEKTORa!

Zaproś PROJEKTORa na wakacje!

4 czerwca 2019 16:28

Trwają właśnie zgłoszenia placówek na projekty wakacyjne PROJEKTOR - wolontariat studencki! Zobaczcie co ciekawego mogą przygotować wolontariusze w Waszej miejscowości (w okresie lipiec-wrzesień). 

Zrealizuj w swojej placówce niezwykłe warsztaty edukacyjne:

  WYŚLIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Kto może skorzystać z projektów wakacyjnych realizowanych w ramach PROJEKTORa?

-  szkoły;

-  świetlice/ośrodki kultury/biblioteki;

- inne placówki/organizacje chcące zapewnić dzieciom w wieku szkolnym wartościowe i niebanalne zajęcia w miejscu zamieszkania.Na czym polegają projekty wakacyjne?

 

Celem projektów wakacyjnych jest zapewnienie dzieciom w miejscu ich zamieszkania możliwości przeżycia niepowtarzalnych wakacji. Wolontariusze spędzają z dziećmi po 5 godzin dziennie przez 4 lub 5 kolejnych dni realizując z nimi różnorodne warsztaty (tematyka projektów jest bardzo szeroka i uzgodniona z Państwem). W tym czasie placówka zapewnia wolontariuszom nocleg i wyżywienie! Poza tymi obowiązkami, projekty wakacyjne są bezpłatne. PROJEKTOR pokrywa koszty transporu wolontariuszy na miejsce, materiałów edukacyjnych czy ubezpieczenia studentów.


➜  Zrealizuj w swojej placówce niezwykłe warsztaty edukacyjne - zgłoś chęć udziału!Do tej pory program PROJEKTOR przeprowadził ponad 37 000  projektów w szkołach w całej Polsce. W całej historii programu było ponad 20 000 studentów-wolontariuszy, którzy zrealizowali projekty z takich dziedzin jak: chemia, kryminalistyka, matematyka, animacja, pierwsza pomoc, sport, zdrowe odżywianie, robotyka i wiele innych.


_________________________________________________________
KONTAKT DO ORGANIZATORA

PROJEKTOR - wolontariat studencki

biuro@projektor.org.pl
81 534 78 93
507 703 240WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ