WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne[RS 2021] Dołącz do zespołu Równać Szanse! Specjalista ds. komunikacji

[RS 2021] Dołącz do zespołu Równać Szanse! Specjalista ds. komunikacji

7 października 2021 10:01

W związku z rozwojem Programu Równać Szanse szukamy osoby, która pomoże nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców i wypromować naszą działalność w internecie.

Jeśli sprawnie poruszasz się w social mediach, znasz narzędzia z nimi związane i najnowsze trendy, a do tego masz lekkie pióro, głowę pełną kreatywnych pomysłów i pozytywne nastawienie do ludzi, to szukamy właśnie Ciebie!


W naszym Programie stawiamy na młodzież, wspierając ich projekty w małych miejscowościach! Chcemy, żeby mieli równe szanse w dobrym starcie w dorosłe życie. Istotą naszych działań są lokalne projekty, które dla młodych ludzi mają być ciekawym wyzwaniem i szansą współpracy z innymi.

Ich uczestnicy obierają wspólny cel, który chcą zrealizować. W drodze do jego osiągnięcia uczą się planowania i współpracy w grupie, poznają lokalną historię, kulturę i tradycję. Nawiązują nowe znajomości. Działają na rzecz lokalnej społeczności. Rozwijają pasje i zainteresowania oraz sprawdzają się w nowych sytuacjach.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- przygotowywanie i wdrażanie planu promocji Programu,

- kompleksowe zarządzanie kanałami społecznościowymi tj. Facebook, Instagram, YouTube oraz stroną WWW, zgodnie z obowiązującym trendami i w oparciu o analizy oraz strategię Programu,
- prowadzenie strony WWW Programu,
- angażowanie społeczności wokół profili w social media poprzez kreowanie i planowanie akcji, konkursów w social media,
- koordynowanie, planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii marketingowych, m.in. dotyczących promocji konkursów grantowych,
- tworzenie prostych grafik na potrzeby komunikacji w social mediach i strony WWW,
- przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji,
- wspieranie grantobiorców w promocji ich działań.

U kandydatów zwracamy uwagę na:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość zasad komunikacji w kanałach social media (Facebook, Instagram, YouTube),
- lekkie pióro, umiejętność tworzenia krótkich, angażujących treści,
- znajomość programów graficznych,
- praktyczna umiejętność ustawiania płatnych kampanii w mediach społecznościowych,
- mile widziane zainteresowanie i znajomość środowiska organizacji pozarządowych,
- dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

Co oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od posiadanego doświadczenia) w wysokości 4000 – 5900 zł brutto (w przeliczeniu na pełny etat),
- duże możliwości rozwoju i nauki nowych rzeczy,
- opcje realizacji własnych pomysłów,
- elastyczny czas pracy,
- pracę w Warszawie, zdalnie lub hybrydowo

Stań się częścią Równać Szanse i wspieraj z nami młodzież z małych miejscowości!
Aplikuj do 15 października 2021!

Wyślij nam swoje CV, a do tego dołącz link z próbką swoich możliwości twórczych!


Prześlij je na adres rownacszanse@civispolonus.org.pl do 15 października 2021 roku.
W tytule wiadomości wpisz: Komunikacja Równać Szanse.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji, kandydatkami/kandydatami.


Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Civis Polonus z siedzibą 01-022 Warszawa, ul. Bagatela 10/36. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod adresem fundacja@civispolonus.org.pl.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Jako koordynator projektu Szwung Młodych programu grantowego Równać Szanse nabyłem nowe umiejętności w pracy z młodzieżą. Młodzież pokazała wielkie zaangażowanie w realizację projektu i była to dla nich niezwykła przygoda. Lokalna społeczność kibicowała młodym w ich działaniu. .."
  Klaudiusz
 • "Projekt ten nauczył mnie pracy w grupie i poznałam masę cudownych osób innych po raz pierwszy, resztę poznałam lepiej, odkryłam w sobie, miłość do śpiewania oraz przełamałam tremę sceniczną mogąc to robić z ludźmi których kocham całym sercem i są dla mnie jak rodzina, nigdy nie .."
  Maja
 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ