WSTECZ :: Strona głównaAktualnościSzkolenie mł. liderówWyniki konkursu na Szkolenie Młodzieżowych Liderów 2017

Lista Kandydatów na Szkolenie Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

30 kwietnia 2018 13:25

Komisja Ekspertów wybrała 24 osoby, które wezmą udział w 7-dniowym Szkoleniu Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse. Na szkolenie mogła aplikować młodzież w wieku 16-19 lat biorąca udział w projektach zrealizowanych w ramach Regionalnego i Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu Równać Szanse 2016.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie w dniach 8-14.07.2018 r.


Lista kandydatów została sporządzona według miejscowości­­­.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa projektu Organizacja/Instytucja rekomendująca Miejscowość
1. Weronika  Banach Świat Młodzieży Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko Baranówko
2. Dawid  Nowak Świat Młodzieży Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko Baranówko
3. Wiktoria  Łozińska Akademia Młodego Artysty Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie Borne Sulinowo
4. Roland  Schlamberger Akademia Młodego Artysty Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie Borne Sulinowo
5. Katarzyna  Wałdoch  Średniowieczny Teatr Ognia Stowarzyszeni Grupa Młodych Archeologów z Brus Brusy
6. Martyna  Florczyk Nie tylko sweet focie Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach Buczkowice
7. Magdalena  Karwacka Historia jednej sukienki Gminny Ośrodek Kultury w Domaniewicach Domaniewice
8. Paulina  Lewandowska Goldhanders & CO Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej Grzegorzew
9. Anna Maria  Kargul  Gmina Lubniewice Okiem Młodych Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Lubniewice  Lubniewice
10. Wiktoria  Potoniec Klub Młodych Dokumentalistów Gminny Ośrodek Kultury w Narewce Narewka
11. Zofia  Górnikowska Bezogranicznik Upcyklingowy Fundacja Znajdź Cel Pęgów
12. Jakub  Matuszak Bezogranicznik Upcyklingowy Fundacja Znajdź Cel Pęgów 
13. Wiktoria  Lisiecka Chocki Escape Room Fundacja Animacja Pleszew
14. Marcelina  Zielińska Bo muzyka jest naszą pasją! Stowarzyszenie Społeczno - Edukacyjno - Kulturalne Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach Płoty
15. Wiktoria  Nowosad A kto nam przeszkodzi - Akademia Spełniania Marzeń Biblioteka Publiczna Gminy Koło Filia w Powierciu Powiercie
16. Jakub  Winsławski Kuchenne maszkiecenie- warzymy, godomy, tradycji siętrzymamy Stowarzyszenie SZOK Radlin
17. Dominik  Hołda Młodzież ma głos Grupa Nieformalna Razem dla Młodzieży Rzepiennik Strzyżewski
18. Weronika  Kiełtyka Młodzież Ma Głos Grupa Nieformalna Razem dla Młodzieży Rzepiennik Strzyżewski
19. Adrianna  Kurowska Młodzieżotypy obalają mity Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie Sławków
20. Wiktoria  Piotrowska Festiwal Filmu i Fotografii Fundacja Pomóc Inaczej Stare Bojanowo
21. Zofia  Samol Festiwal Filmu i Fotografii  Fundacja Pomóc Inaczej Stare Bojanowo 
22. Martyna  Lipian Od Drewniaka do Kozaka czyli jak zostac Królem Życia Stowarzyszenie Nasza Gmina Susiec Susiec
23. Szymon  Rózio Szczuczyn okiem młdoego filmowca Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie Szczuczyn
24. Wiktoria  Wasilewska Zieleń TV Stowarzyszenie Przyjaciele Wronia Wronie


Poniżej publikujemy listę rezerwową projektów na Szkolenie Młodzieżowych Lideró Programu Równać Szanse.

Imienną listę kandydatów podamy po otrzymaniu zgody na publikację danych osobowych.

Lista sporządzona według województw.

Lp. Nazwa projektu Organizacja/Instytucja rekomendująca Miejscowość Województwo Liczba osób 
1. Zieleń TV Stowarzyszenie Przyjaciele Wronia Wronie kujawsko - pomorskie 1
2. Z przeszłością w przyszłość-skarby sztuki i tradycji regionalnej Stowarzyszenie na Rzecz Tradycji i Rozwoju Wsi Bazanów Nowoczesna Pani Stary Bazanów lubelskie 1
3. Gmina Lubniewice Okiem Młodych Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Lubniewice  Lubniewice lubuskie 1
4. O ratownikach odważnych, filmowcach uważnych i aktorach kreatywnych czyli jak powstaje coś z niczego i jak rozkręcamy otoczenie Stowarzyszenie Oświatowe Horyzont w Bogumiłowicach Bogumiłowice małopolskie 2
5. Z kamerą wśród ludzi- YouTuberow(n)anie Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Rzepiennik Strzyżewski Nasza Przyszłość Rzepiennik Strzyżewski małopolskie 1
6. Rytlanie gdy występują, marzenia swe realizują – teatr młodzieży z Rytla Ośrodek Kultury w Rytlu Rytel pomorskie 2
7. Średniowieczny Teatr Ognia Stowarzyszeni Grupa Młodych Archeologów z Brus Brusy pomorskie 1
8. Młodzieżotypy obalają mity Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie Sławków śląskie 1


Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostały już poinformowane telefonicznie o wynikach konkursu.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące dalszej współpracy zostały przekazane zakwalifikowanym osobom oraz ich organizacjom drogą mailową na adresy mailowe podane w formularzach rekrutacyjnych. Podobną informację otrzymały osoby z listy rezerwowej.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji proszę dzwonić pod numer telefonu: 22/826 10 16 lub 609 458 344.



WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ