WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInneRKG 2018 podkarpackie ocena

Ocena formalna wniosków złożonych w województwie podkarpackim:

Lp. Organizacja Miejscowość Województwo Nazwa projektu Rekomendacja
1. Stowarzyszenie Warto Mieć Marzenia Bachórzec podkarpackie Budujemy most między tradycją a teraźniejszością Formalny
2. Stowarzyszenie Działające przy Zespole Szkól w Birczy Tworzymy Lepszą Przyszłość Bircza podkarpackie W Karpaty eko-wyprawy, odkryjmy jaki świat ciekawy Formalny
3. Fundacja Przestrzeń Lokalna w Błażowej Błażowa podkarpackie Ciao Italia! Formalny
4. Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale Boguchwała podkarpackie Nuta na czasie Nieformalny
5. Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale Boguchwała podkarpackie Złap wysokie obroty! Formalny
6. Biblioteka Samorządowa w Chłopicach Chłopice podkarpackie Sztuka na płocie Formalny
7. Stowarzyszenie Przyjaciół Chmielowa Chmielowianie Chmielów podkarpackie Tańcząc zdobywamy świat Formalny
8. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej Huta Komorowska podkarpackie Zostań obserwatorem nieba. Astronomia jest cool. Formalny
9. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji w Januszkowicach Nasza Przyjazna Szkoła Januszkowice podkarpackie Kulturalni&Lokalni Formalny
10. Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Football Academy Lubaczów Lubaczów podkarpackie Od przedszkola do seniora - aktywność fizyczna okiem młodzieży z Lubaczowa Formalny
11. Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Karate Kyokushin KUMITE Sanok-Niebieszczany Niebieszczany podkarpackie Powrót sanockiego karate na mapę sportowej Polski Nieformalny
12. Gminny Ośrodek Kultury w Dubiecku Nienadowa podkarpackie Podróżniczy impuls w Gminie Dubiecko  -wspólnie  odkrywamy, zwiedzamy i działamy  Formalny
13. Miejska Biblioteka Publiczna w Nisku Nisko podkarpackie Sfokusowani  na Nisku Formalny
14. Stowarzyszenie Poręba w Nowej Dębie Nowa Deba podkarpackie Rajski ogród Formalny
15. Stowarzyszenie Mieszkańcy z Pasją Nowosielec  podkarpackie Kreatywna Młodzież w Akcji Formalny
16. Gminna Biblioteka Publiczna w Raniżowie Raniżów podkarpackie A może będę aktorem? Formalny
17. Stowarzyszenie Inicjatyw Oświatowych w Wyszatycach Wyszatyce podkarpackie Włóczykije Formalny
18. Stowarzyszenie Rodzice na Medal z Zaczernia Zaczernie podkarpackie Garko-tłuki czyli przez żołądek do serca Formalny

 WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowiłem wi.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ