WSTECZ :: Strona głównaO programieHistoriaWyniki Regionalnego Konkursu Grantowego 2011

Wyniki Regionalnego Konkursu Grantowego 2011

11 października został zakończony nabór wniosków w Programie "Równać Szanse 2011 - Regionalny Konkurs Grantowy". Na konkurs napłynęły 512 wniosków.

 

Decyzją czterech Regionalnych Komisji Ekspertów w Programie "Równać Szanse 2011 - Regionalny Konkurs Grantowy" 107 organizacji otrzymało dofinansowanie zgłoszonych projektów, w tym z poszczególnych województw:

 

dolnośląskie - 6

kujawsko-pomorskie - 4

lubelskie - 10

lubuskie - 3

łódzkie - 7

małopolskie - 8

mazowieckie - 5

opolskie - 5

podkarpackie - 3

podlaskie - 15

pomorskie - 10

śląskie - 6

świętokrzyskie - 5

warmińsko-mazurskie - 6

wielkopolskie - 8

zachodniopomorskie - 6

 

Dla uzyskania informacji o dotacjach przyznanych w danym województwie należy kliknąć w nazwę województwa poniżej. Po kliknięciu otworzy się strona, na której zamieszczona jest tabela z nazwami dofinansowanych projektów z danego województwa. Wszystkie tabele są uporządkowane alfabetycznie po nazwach miejscowości.

 

Województwo:

 Po otrzymaniu dotacji zrezygnowała jedna organizacja: Stowarzyszenie Kultury Osób Niepełnosporawnych "Więź" z Paczkowa. Zamiast niej dotację otrzymała organizacja z najwyższą liczbą punktów z listy rezerwowej: Stowarzyszenie "Razem" ze Świętajna. Tabele dotacji w poszczególnych województwach i liczba dotowanych wniosków z każdego województwa uwzględniają tę zmianę.

 

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy otrzymania dotacji! Koordynatorzy dotowanych projektów otrzymają drogą mailową (na adresy wskazane we wnioskach) szczegółowe informacje na temat dalszego postępowania w związku z przyznaną dotacją. Jeżeli nie otrzymali Państwo informacji lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z dalszym postępowaniem, prosimy o kontakt z fundacją.

APLIKUJ O DOTACJĘ


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI