WSTECZ :: Strona głównaO programieHistoriaWyniki Regionalnego Konkursu Grantowego

Wyniki Regionalnego Konkursu Grantowego

10 października został zakończony nabór wniosków w Programie "Równać Szanse 2009 - Regionalny Konkurs Grantowy". Na konkurs napłynęły 604 wnioski.

 

Decyzją czterech Regionalnych Komisji Ekspertów w Programie "Równać Szanse 2009 - Regionalny Konkurs Grantowy" 102 organizacje otrzymały dofinansowanie zgłoszonych projektów, w tym z  poszczególnych województw:

 

dolnośląskie - 16

kujawsko-pomorskie - 8

lubelskie - 8

lubuskie - 4

łódzkie - 4

małopolskie - 7

mazowieckie - 5

opolskie - 2

podkarpackie - 5

podlaskie - 7

pomorskie - 7

śląskie - 5

świętokrzyskie - 5

warmińsko-mazurskie - 5

wielkopolskie - 8

zachodniopomorskie - 6

 

Dla uzyskania informacji o dotacjach przyznanych w danym województwie należy kliknąć w nazwę województwa poniżej. Po kliknięciu otworzy się strona, na której zamieszczona jest tabela z nazwami dofinansowanych projektów z danego województwa. Wszystkie tabele są uporządkowane alfabetycznie po nazwach miejscowości.

 

Województwo:

Po otrzymaniu dotacji zrezygnowała jedna organizacja: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chełmży. Zamiast niej dotację otrzymała organizacja z najwyższą liczbą punktów z listy rezerwowej: Gminny Osrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu. Tabele dotacji w poszczególnych województwach i liczba dotowanych wniosków z każdego województwa uwzględniają tę zmianę.

 

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy otrzymania dotacji! Koordynatorzy dotowanych projektów otrzymali drogą mailową (na adresy wskazane we wnioskach) szczegółowe informacje na temat dalszego postępowania w związku z przyznaną dotacją. Jeżeli nie otrzymali Państwo informacji lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z dalszym postępowaniem, prosimy o kontakt z fundacją.

 

APLIKUJ O DOTACJĘ


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI