Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież lokalnie - 2013

Realizowany przez:

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Łęczycy

Cel:

Wypracowanie skutecznych narzędzi badania potrzeb młodzieży, wskazanie kluczowych barier i problemów w pracy z młodzieżą poprzez wymianę doświadczeń osób pracujących z młodzieżą lokalnie.

Odbiorcy projektu:

W forum biorą udział przedstawiciele instytucji i organizacji z terenu Miasta Łęczyca i gminy Łęczyca prowadzący działalność na rzecz młodzieży.

Opis projektu:

W ramach promocji projektu TPD przygotowuje i rozsyła zaproszenia na forum, umieszcza informacje na stronach internetowych TPD, Urzędu Miejskiego w Łęczycy, Starostwa Powiatowego w Łęczycy, na portalu społecznościowym Facebook, lokalnych mediach: na portalu internetowym ele24, w Dzienniku Łódzkim, Biuletynie informacyjnym. Wszyscy uczestnicy forum otrzymują gadżety dotyczące forum, tj. notatniki i długopisy. Przygotowywane są prezentacje zrealizowanych przez TPD projektów Programu „Równać Szanse”.

Budżet projektu: 6 020,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Fora Lokalne

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Łęczycy

Miejscowość: Łęczyca

Ulica, nr domu i lokalu: Zachodnia 8

Kod pocztowy i Poczta: 99-100 Łęczyca

Województwo: łódzkie

Powiat: łęczycki

Adres strony internetowej: –

Młodzież lokalnie

Kaliska 8b, 99-100 Łęczyca, Polska

Więcej