WSTECZ :: Strona głównaO programieHistoriaWyniki Konkursu Projekty Modelowe i PM-Replikacje

Wyniki Konkursu Projekty Modelowe i PM-Replikacje

4 lutego Komisja Ekspertów zdecydowała o przyznaniu dwóch dotacji w konkursie "Projekty Modelowe Programu Równać Szanse 2010" i trzech dotacji w konkursie "Projekty Modelowe - Replikacje".

 

Konkurs "Projekty Modelowe" był adresowany do czterech organizacji, które najlepiej zrealizowały projekty w ramach Programu "Równać Szanse 2010 - Ogólnopolski Konkurs Grantowy". Organizacje mogły ubiegać się o dotację do 15 000 zł na rozpowszechnienie projektów w ramach Programu "Równać Szanse" w nowych środowiskach poprzez wydanie publikacji. Na konkurs napłynęły dwa wnioski.

 

Dotację w ramach Programu "Równać Szanse 2010 - Projekty modelowe" otrzymały następujące organizacje:
 

  •  Ludowy Klub Sportowy Dwernicki Stoczek Łukowski;
  •  Włodawskie Towarzystwo Edukacyjne z Włodawy;
     

 Celem konkursu "Równać Szanse 2010 – Projekty Modelowe-Replikacje" jest upowszechnienie metod działań Projektów Modelowych Programu "Równać Szanse" poprzez przeszkolenie przedstawicieli organizacji lub instytucji, które zainteresowane są realizacją i wprowadzeniem działań według metodyki Projektów Modelowych w nowych środowiskach. 13 organizacji - autorów projektów Modelowych Programu '"Równać Szanse", mogło ubiegać się o dotację do 28 000 zł na upowszechnienie swoich Projektów Modelowych wypracowanych w ramach Programu "Równać Szanse" w nowych środowiskach.Na konkurs nadesłano 6 wniosków.
 

 

 

Decyzją Komisji Ekspertów dotację w ramach Programu "Równać Szanse 2010 - Projekty Modelowe - Replikacje" otrzymały następujące organizacje:

  • Stowarzyszenie "Tratwa", Olsztyn;
  • Unisławskie Towarzystwo Historyczne, Unisław;
  • Regionalne Towarzystwo Oświatowo-Kulturalne Wspólnota Wiejska, Kijewo.
APLIKUJ O DOTACJĘ


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI