WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRelacje z projektów[KS EKO] Wieruszów

Eko Patrol na warsztatach z grafiki komputerowej

3 lutego 2019 11:37

Uczestnicy projektu „Eko Patrol” spotkali się w Wieruszowskim Domu Kultury na warsztatach grafiki użytkowej. Pomimo weekendu sobotnie przedpołudnie było pracowite. Prowadzący zajęcia pan Piotr, na co dzień pracujący nad grafiką gier komputerowych, wprowadził młodzież w temat tworzenia przekazów wizualnych. Praca nad nowym programem graficznym może nie jest super ciekawa, ale wraz z upływem czasu zainteresowanie wzrastało.

Pod koniec powstały pierwsze projekty o tematyce ochrony środowiska. No i „niestety została zadana praca domowa” projekt planszy dydaktycznej, którą chcemy w marcu umieścić przy dzikich wysypiskach.

Ciągle zbieramy informacje o miejscach dzikich wysypisk śmieci, nawet ogłosiliśmy na Facebooku apel o dostarczanie nam takich  informacji. I choć teraz pod pokrywą śnieżną szanse na odzew są marne, to wraz z odwilżą wszystkie śmieci znów wyjdą (o zgrozo!) na powierzchnię. Wzmocnieni posiłkiem uczestnicy dotrwali do końca i nawet wychodząc z zajęć wciąż dyskutowali o swoich pomysłach.

Za dwa tygodnie kolejne spotkanie!WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ