WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRelacje z projektów[RKG 2019] Orzysz

Rozkręcamy Młodzieżową Pozytywkę!

6 lutego 2020 09:55

Nauka przez zabawę? Ależ oczywiście! A takie niesamowite rzeczy dzieją się przy Domu Kultury w Orzyszu. Już miesiąc projektu "Młodzieżowa pozytywka" za nami, a tak wiele już zdziałaliśmy!

Mieliśmy warsztaty z podstaw animacji, a na nich skręcanie baloników i malowanie buziek. Wykorzystaliśmy te umiejętności podczas dużej lokalnej akcji charytatywnej, która odbyła się 12 stycznia. Nasza ekipa robiła zdjęcia, malowała buźki, włosy i paznokcie dzieciakom, skręcała baloniki, a także pomagała w organizacji całego wydarzenia.


Dzięki tak sympatycznemu początkowi łatwiej nam będzie samodzielnie zorganizować majówkę, która ma stanowić podsumowanie naszego projektu. Podczas wydarzenia wystąpiła też grupa fire-show, która już za tydzień poprowadzi z nami warsztaty. Było na co popatrzeć! Mamy nadzieję, że już wkrótce nasze zmagania z Led-show będą tak widowiskowe.

Co jeszcze u nas? Zrobiliśmy zakupy i to nie byle jakie. Mamy już cały sprzęt do ćwiczeń i pokazów led, w drodze są też bębny djembe. Postanowiliśmy kupić trzy mniejsze, zamiast jednego. Będzie nam się wspólnie lepiej grało naszej koordynatorce na nerwach ;) Skoro już nasze sprzęty przyszły, oczywiście je wypróbowaliśmy. Ale czad! Nie spodziewaliśmy się tak fajnego efektu i świetnej zabawy. No i nagraliśmy audycję radiową o naszym projekcie. Jeszcze musimy ją złożyć i wrzucić na youtube. Damy Wam znać jak nam się już uda.

3-majcie się i bawcie tak dobrze jak my!WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ