Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Odkryj nowe możliwości! Festiwale Równać Szanse

Data publikacji: 06.04.2023
Inne konkursy

Chcesz zrobić coś wartościowego dla młodych ludzi w swojej społeczności i zdobyć na to nawet 10 000 zł? Zapraszamy Cię na spotkanie dotyczące naszego nowego konkursu Festiwale Równać Szanse!

 

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakie projekty mogą być zrealizowane w ramach konkursu i jakie korzyści daje on dla młodzieży i organizacji. Opowiemy o potrzebach, na które odpowiada konkurs oraz o idei wymiany doświadczeń i inspiracji pomiędzy młodzieżą z różnych środowisk.

 

Spotkanie odbędzie się w środę 12 kwietnia o godzinie 18:00 na naszym Facebooku oraz na YouTube.

 

Skopiowano!

Konkurs Festiwale Równać Szanse ma na celu umożliwienie młodzieży z różnych projektów realizowanych w ramach Programu Równać Szanse prezentacji swoich sukcesów i doświadczeń.

 

Chcemy, aby dorośli mieli też przestrzeń do wymiany praktycznych form wspierania rozwoju młodych ludzi. Festiwale stanowią także miejsce do dyskusji o barierach ograniczających szanse rozwojowe młodych ludzi z małych miejscowości.

 

Projekt ma na celu inspirowanie lokalnych działań na rzecz młodzieży i promowanie metody Programu Równać Szanse w lokalnej społeczności.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne