WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInneKomunikat w związku z sytuacją epidemiologiczną

Komunikat w związku z pandemią koronawirusa

11 marca 2020 12:43

W związku z pandemią koronawirusa w kraju, opierając się na decyzjach i zaleceniach instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwowe, a w szczególności zawieszeniu funkcjonowania placówek edukacyjnych i kulturalnych informujemy realizatorów projektów realizowanych w ramach Programu Równać Szanse co następuje:

1. Prosimy o zachowanie spokoju i nie uleganie panice, aby sytuacja odczuwalnego ogólnego zagrożenia nie wpływała nadmiernie na młodzież uczestniczącą w projektach.

2. Zalecamy by każdy koordynator indywidualnie podjął decyzję co do realizacji projektu, a w przypadku podjęcia decyzji o zmianach poinformował Fundację za pośrednictwem Panelu Wnioskodawcy (zakładka zmiany).

3. Zalecamy by w przypadku podjętych przez władze lokalne decyzji uniemożliwiających realizacją projektu w dłuższym terminie Koordynatorzy indywidualnie kontaktowali się z Fundacją celem omówienia sytuacji i podjęcia decyzji co do dalszej realizacji projektu.

4. Informujemy że odwołujemy wszystkie zaplanowane wizyty monitoringowe!

5. Prosimy o śledzenie strony internetowej Programu oraz mediów społecznościowych na wypadek pojawiania się kolejnych komunikatów.

Dodatkowo na podane przez Państwa adresy e-mail zostały wysłane wiadomości z informacjami dotyczącymi poszczególnych konkursów.
 

Zespół Programu Równać SzanseWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowiłem wi.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ