Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przedłuż realizację projektu w Konkursie Małe Granty 2021 do 15 marca 2022 roku

Data publikacji: 20.12.2021
Konkurs Małe Granty

W związku z sytuacją pandemiczną utrudniającą realizację projektów, chcemy dać realizatorom projektów w Konkursie Małe Granty RS 2021 możliwość przedłużenia okresu realizacji działań. Możecie przedłużyć czas realizacji swoich projektów do 15 marca 2022 roku. Jednocześnie przedłużamy termin złożenia raportu, tak merytorycznego jak i finansowego, do 15 kwietnia 2022 roku.

Skopiowano!

Procedura przedłużenia okresu realizacji projektu:

1. Dotowany w generatorze (zakładka zmiany) wnioskuje o przedłużenie terminu realizacji projektu i wprowadza zaktualizowany harmonogram całego projektu, wg. następującej instrukcji:
  • W pierwszej kolumnie – miesiąc – proszę wprowadzić w kolejnych wierszach wszystkie miesiące projektu, łącznie z dodatkowymi, których wniosek dotyczy.
  • W drugiej kolumnie – było – proszę skopiować opis działań przewidziany do realizacji w danym miesiącu we wniosku o dotację. W dodatkowych miesiącach proszę wpisać „nie planowano działań”.
  • W trzeciej kolumnie – zmiana – proszę wprowadzić nowy harmonogram, uwzględniający stan faktyczny już zrealizowanych działań miesięcy oraz proponowane działania w przedłużonym okresie realizacji projektu (zaznaczając działania do 15 marca).
2. Po otrzymaniu wniosku wysyłamy mailem aneks do umowy z prośbą o wydrukowanie w dwóch egzemplarzach – opieczętowanie, podpisanie i odesłanie do FCP na adres:  

Fundacja Civis Polonus

Bagatela 10/34a

00-585 Warszawa

3. Odsyłamy do Was podpisany przez FCP egzemplarz umowy i zatwierdzamy propozycje przedłużenia terminu realizacji projektu w generatorze.

 

W razie jakichkolwiek pytań i problemów zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:
rownacszanse@civispolonus.org.pl

artur.lega@civispolonus.org.pl

+48 609 458 344

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne