WSTECZ :: Strona głównaAktualnościKMGZakończenie naboru wniosków w KMG 2021KMG 2021 - Zgłoszone wnioski - województwo wielkopolskie

KMG 2021 - Zgłoszone wnioski - województwo warmińsko-mazurskie

1 czerwca 2021 12:08

Organizacja Miejscowość Nazwa projektu Województwo
Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej Chodzież Zwierzakowo na gotowo wielkopolskie
Gminne Centrum Kultury im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi Krobia Głos Młodych - Mamy go! wielkopolskie
Centrum Kultury RONDO Grodzisk Wielkopolski Grox Art - Reaktywacja wielkopolskie
Stowarzyszenie Miłośników Wielkopolskiej Wsi w Słocinie Słocin K' Ukulele wielkopolskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Krzymowie Krzymów Krzymowianie to brzmi dumnie - kim jestem, skąd pochodzę, dokąd zmierzam wielkopolskie
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Rychwale Rychwał Angielski to nie problem! wielkopolskie
Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi  "NASZA RADOLINA" Radolina Młodzi fotografowie- od pasji do spełnienia marzeń wielkopolskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Rozdrażewie Rozdrażew Ekipersi  wielkopolskie
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Sieraków Sieraków "Poznajmy się lepiej" wielkopolskie
Stowarzyszenie Cech Rzemiosł Różnych Zbąszyń CECHa młody rzemieślnik wielkopolskie
Zbąszyńskie Centrum Kultury- Biblioteka Publiczna Zbąszyń Obłędny fyrtel wielkopolskie
Fundacja Animacja Pleszew Siła obrazu wielkopolskie
Koło Gospodyń Wiejskich Borówiec.ONe Borówiec Wylidż TV czyli Borówiecka Telewizja Internetowa wielkopolskie
Stowarzyszenie "Motyl" integracja międzypokoleniowa Cerekwica Nowa MASKA wielkopolskie
UKS Spartakus Buk Buk Niebieska piłka ręczna wielkopolskie
Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko Baranówko Sejmowanki wielkopolskie
Stowarzyszenie 4activelife Mosina Antykoncepcja, mamy to! wielkopolskie
Biblioteka Publczna i Centrum Kultury w Kaźmierzu Kaźmierz #Widzimy się w bibliotece wielkopolskie
Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dominowie Dominowo Kreując obraz  - magia fotografii. wielkopolskie
Stowarzyszenie Parva Patria Giecz Z  lotu ptaka - dla siebie i dla potomności wielkopolskie
Ochotnicza Straż Pożarna w Kowalach Pańskich Kowale Pańskie - Kolonia Dogonić nasze marzenia wielkopolskie
Towarzystwo Miłośników Łekna Łekno "Ziemia Łekneńska moja mała ojczyzna" wielkopolskie
Ochotnicza Straż Pożarna Pyzdry Pyzdry Przygotowanie młodzieży do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy wielkopolskieWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Jako koordynator projektu Szwung Młodych programu grantowego Równać Szanse nabyłem nowe umiejętności w pracy z młodzieżą. Młodzież pokazała wielkie zaangażowanie w realizację projektu i była to dla nich niezwykła przygoda. Lokalna społeczność kibicowała młodym w ich działaniu. .."
  Klaudiusz
 • "Projekt ten nauczył mnie pracy w grupie i poznałam masę cudownych osób innych po raz pierwszy, resztę poznałam lepiej, odkryłam w sobie, miłość do śpiewania oraz przełamałam tremę sceniczną mogąc to robić z ludźmi których kocham całym sercem i są dla mnie jak rodzina, nigdy nie .."
  Maja
 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ