WSTECZ :: Strona głównaAktualnościKMGZakończenie naboru wniosków w KMG 2021KMG 2021 - Zgłoszone wnioski - województwo podkarpackie

KMG 2021 - Zgłoszone wnioski - województwo podkarpackie

1 czerwca 2021 12:08

Organizacja Miejscowość Nazwa projektu Województwo
Koło Gospodyń Wiejskich w Grabownicy Starzeńskiej Grabownica Starzeńska ,, Cztery strony okolicy - Grabownicy" podkarpackie
Centrum Kultury i Czytelnictwa Brzostek Teatru nam się zachciało! podkarpackie
Biblioteka Samorządowa w Chłopicach Chłopice Wielcy ludzie małego świata... podkarpackie
Gminne Centrum Kultury i Promocji w Rokietnicy Rokietnica Szaty minionego czasu podkarpackie
 Ochotnicza Straż Pożarna w Łazach Dębowieckich  Łazy Dębowieckie Mocna i dobrze zorganizowana Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP Łazy Dębowieckie podkarpackie
Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej Huta Komorowska Młodzieżowy Klub Szachowy Szach-Mat podkarpackie
Stowarzyszenie "Lolek" Kupno #KupnoGra podkarpackie
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie - GOKSiR Raniżów "Warsztaty instrumentalno-wokalne dla młodzieży" podkarpackie
Ochotnicza Straż Pożarna w Dobiesznie Dobieszyn ,,Ratujemy i uczymy ratować innych” podkarpackie
Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych " Nasza Przyszłość" Lubaczów TerazMy podkarpackie
Fundacja Wspierania Rozwoju Lokalnego "VAN PUR" Rakszawa Pogromcy grawitacji podkarpackie
Stowarzyszenie "Nasze Miasto Radomyśl Wielki" w Radomyślu Wielkim Radomyśl Wielki ABC modelarstwa podkarpackie
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zarzeckiej Zarzecze Świat  jest teatrem podkarpackie
Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Przystań" Ulanów Audiospacer po flisackim Ulanowie podkarpackie
Miejski Ośrodek Kultury Rudnik nad Sanem Moje miasto - moje miejsce podkarpackie
Stowarzyszenie Szkoła Marzeń Nienadowa Ocalmy od zapomnienia podkarpackie
Stowarzyszenie Inicjatyw Oświatowych w Wyszatycach Wyszayce MOSTY podkarpackie
Stowarzyszenie działające przy Zespole Szkół w Birczy "Tworzymy lepsza przyszłość". Bircza "Zdrowo nakręceni". podkarpackie
Biblioteka Publiczna Gminy Przeworsk z siedzibą w Urzejowicach Urzejowice "Raj" - wskrzeszamy lokalne tradycje podkarpackie
Gminne Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem Chwalowice Śladami PRL-u w gminie Radomyśl nad Sanem podkarpackie
Ochotnicza Straż Pożarna w Wyżnem Wyżne Zarząd MDP szansą na kreowanie odpowiedzialnych postaw społecznych w strukturach jednostek OSP. podkarpackieWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Jako koordynator projektu Szwung Młodych programu grantowego Równać Szanse nabyłem nowe umiejętności w pracy z młodzieżą. Młodzież pokazała wielkie zaangażowanie w realizację projektu i była to dla nich niezwykła przygoda. Lokalna społeczność kibicowała młodym w ich działaniu. .."
  Klaudiusz
 • "Projekt ten nauczył mnie pracy w grupie i poznałam masę cudownych osób innych po raz pierwszy, resztę poznałam lepiej, odkryłam w sobie, miłość do śpiewania oraz przełamałam tremę sceniczną mogąc to robić z ludźmi których kocham całym sercem i są dla mnie jak rodzina, nigdy nie .."
  Maja
 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ