WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne2018 webinarium 2

1 marca odbędzie się ostatnie webinarium dla organizacji ubiegających się o grant w OKG

22 lutego 2018 09:14

Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym webinarium pt. "Jak przeprowadzić diagnozę w Programie Równać Szanse". 

Webinarium odbędzie się 1 marca o godzinie 16.00.  

W czasie nagrania postaramy się przybliżyć Państwu podstawowe zasady pisania takiej diagnozy, a także powiemy o korzyściach wynikające z jej posiadania. Na bieżąco będziemy mogli odpowiadać na pytania uczestników, zarówno na temat diagnozy, jak i całego Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Równać Szanse.

W webinarium może wziąć udział każdy, kto w czasie jego trwania wejdzie w udostępniony link. Do udziału w szkoleniu jest potrzebne jedynie urządzenie elektroniczne, z dostępem do Internetu - komputer, tablet, telefon. Udział w webinarium jest bezpłatny. 

Link umożliwiający włączenie się do webinarium TUTAJ

Webinarium - Internetowe seminarium to szkolenie online, które za cel stawia sobie przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy. To zwięzła, merytoryczna, a przede wszystkim przydatna informacja odpowiadająca na potrzeby uczestników. W trakcie szkolenia uczestnicy mogą zadawać pytanie, a także komentować omawiane tresci wpisując swoje uwagi przy wykorzystaniu komunikatora. W założeniu ma przypominać tradycyjne spotkanie i umożliwić kontakt mimo dużych odległości. Webinaria wykorzystywane są głównie jako narzędzia szkoleniowe i marketingowe.


Dlaczego warto wziąć udział w webinarium mozna przeczytać w wywiadzie z Patrykiem Betcherem, Specjalistą Programu Sektor 3.0 z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ