WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne2017 OKG_ogłoszenie

Wydłużamy nabór diagnoz w OKG 2017 do godz.14!

16 stycznia 2017 08:13

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży przedłuża nabór diagnoz

w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym w ramach

Programu "Równać Szanse 2017"

Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

do 14 marca 2017 r. do godz. 14.00.

 Patron medialny konkursu: 

Celem konkursu jest wsparcie projektów organizacji pozarządowych, których celem ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi z miejscowości do 20 tys. mieszkańców, przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

 

O dotacje do 40 000 zł na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy  1 lipca 2017 r., a 30 listopada 2018 r. (prowadzone ze stałą, minimum 20-osobową grupą młodzieży w wieku 13-19 lat) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (zarejestrowane w formie stowarzyszeń lub fundacji) z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

 

Ogólnopolski Konkurs Grantowy składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie konkursu wnioskujący przygotowują diagnozę środowiska lokalnego, w drugim (do którego zakwalifikują się laureaci pierwszego etapu) organizacje przygotują plan 15-miesięcznych działań zgodnych z celem konkursu.

 

Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie mija 14 marca  2017 roku, o godzinie 14:00.

 

Poniżej zamieszczamy zasady konkursu, wzór formularza wniosku, instrukcję wypełniania wniosku oraz kryteria oceny merytorycznej diagnozy. 

 

Zasady konkursu 

Wzór formularza wniosku (do obejrzenia)  

Kryteria oceny merytorycznej 

Instrukcja wypełniania formularza wniosku 

Najczęściej zadawane pytania 


PRZED ROZPOCZĘCIEM WYPEŁNIANIA FORMULARZA WNIOSKU PRZECZYTAJ INSTRUKCJE 

 

W dniu1 marca br. odbędą się webinaria (szkolenia on-line)"Jak przeprowadzić diagnozę w Programie Równać Sanse?" (informacja zawierająca adres do transmisji na żywo pojawi się na stronie www.rownacszanse.pl  na dwa dni przed szkoleniem).
Zachęcamy Państwa do skorzystania w pracy nad diagnozą z poradnika: "Przepis na diagnozę, czyli poznaj młodych i środowisko lokalne", który można pobrać TUTAJWIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ