WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne2016 jednodniowe

Ostatnie dni zapisu na szkolenia "Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse"!

13 czerwca 2016 10:18

We wrześniu 2016 r., zapraszamy Państwa do udziału w jednodniowych sesjach szkoleniowych pt. „Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse?”. Celem szkolenia jest podniesienie umiejętności pozwalających zaprojektować ciekawe działania, napisać dobry wniosek o dofinansowanie i prawidłowo skonstruować budżet projektu, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki Programu Równać Szanse.Sesje poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem specjaliści w pisaniu wniosków oraz w prowadzeniu projektów edukacyjnych. Chcemy, aby te szkolenia pomogły Państwu w aplikowaniu o środki na działania na rzecz dzieci i młodzieży zarówno w konkursach ogłaszanych zarówno w ramach Programu „Równać Szanse”, jak i innych programach.Szkolenia odbędą się:

·    17 września 2016 r., w Gdańsku, Lublinie i Warszawie,

·    24 września 2016 r., w Krakowie i Poznaniu,Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się przy pomocy formularza znajdującego się poniżej do dnia 1 września 2016 r.

 

Potwierdzenie zakwalifikowania się na szkolenie oraz informacje na temat miejsca szkolenia prześlemy Państwu drogą mailową dnia 3 września 2016 r. Szkolenie zaplanowane jest w godzinach od 10.00 do 15.00.Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży pokrywa koszty szkolenia. Dojazd uczestników na szkolenia odbywa się na własny koszt. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod adresem mailowym: rownacszanse@pcyf.org.pl lub pod numerem telefonu (22) 826 10 16.
Serdecznie zapraszamy!WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ