WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne2018_diagnostyczne

[Warszawa] Zapisy na szkolenie "Jak przeprowadzić diagnozę..."

14 lutego 2018 13:44

W lutym 2018 r., zapraszamy Państwa do udziału w jednodniowym szkoleniu pt. „Jak przeprowadzić diagnozę w Programie Równać Szanse?”. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo, do jakich danych sięgać analizując społeczność lokalną, jakie narzędzia (poza ankietą) pozwolą uzyskać cenne informacje. Szkolenie dostarczy również wiedzy o sposobach wnioskowania na podstawie zebranych danych. Pokażemy partycypacyjne metody prowadzenia badań, które pozwalają zaangażować młodzież już na etapie badania. Przyjrzymy się także formularzowi diagnozy w konkursie OKG by jak najjaśniej odpowiedzieć na wątpliwości. Sesje poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem specjaliści w diagnozowaniu środowisk oraz szkoleniu ze sposobów diagnozowania. Chcemy, aby te szkolenia pomogły Państwu we wzięciu udziału w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym, a w dłuższej perspektywie w aplikowaniu o środki na działania na rzecz dzieci i młodzieży zarówno w konkursach ogłaszanych w ramach Programu „Równać Szanse”, jak i innych programach.Ostatnie szkolenie odbędzie się 23 lutego w Warszawie

Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się przy pomocy formularza znajdującego się poniżej do dnia 20.02.2018 r. do godziny 16-tej.

Potwierdzenia zakwalifikowania będą przesyłane na tydzień przed planowanym terminem szkolenia. 

 
Szkolenie zaplanowane jest w godzinach od 10.00 do 15.00. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży pokrywa koszty szkolenia. Dojazd uczestników na szkolenia odbywa się na własny koszt. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod adresem mailowym: rownacszanse@pcyf.org.pl lub pod numerem telefonu (22) 826 10 16.
Serdecznie zapraszamy!

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ