Komunikat dla realizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego

21 kwietnia 2020 11:56

Szanowni Państwo,

w związku sytuacją epidemiczną oraz wynikającymi z niej obostrzeniami dotyczącymi kontaktów między ludźmi, zachęcamy do utrzymania grupy projektowej i przeniesienia możliwych działań do przestrzeni online. Zachęcamy również do podejmowania nowych działań nakierowanych na wspólne działanie młodych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi – nagrywanie filmów, podejmowanie wyzwań internetowych czy inicjowanie internetowych aktywności w skali lokalnej.

Zachęcamy także do nawiązywania kontaktów z innymi projektami realizowanymi zarówno w ramach edycji jak i całego Programu. W przeprowadzeniu tych aktywności czy pomocy w ich inicjowaniu jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresami mailowymi lub za pośrednictwem fanpage’a Programu na Facebooku.

Szanowni Państwo, dzisiaj trudno jest sprecyzować jak będzie dalej przebiegała realizacja projektów. Być może trzeba będzie zmienić zadeklarowane terminy ich zakończenia. Sytuacja jest na tyle niestabilna, że trudno podać wiążące informacje. Sprawą najistotniejszą jest zachęcenie młodych ludzi do kontaktów online i zadbanie o ich motywację do działań oraz komfort psychiczny.