WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInneRKG 2018 świętokrzyskie ocena

Ocena formalna wniosków złożonych w województwie świętokrzyskim:

Lp. Organizacja Miejscowość Województwo Nazwa projektu Rekomendacja
1. Stowarzyszenie Bielińska Przestrzeń Młodych Bieliny świętokrzyskie Bieliny widziane oczami wewnątrz i zewnątrz Formalny
2. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Jodła w Bodzentynie Bodzentyn świętokrzyskie Drużyna Szachowa Szach Mat Bodzentyn Formalny
3. Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii Bogoria świętokrzyskie Ułamek historii - kapliczki przydrożne gminy Bogoria Formalny
4. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach Daleszyce świętokrzyskie Sprawa dla Młodego Reportera Formalny
5. Ochotnicza Straż Pożarna w Daleszycach Daleszyce świętokrzyskie Orkiestra chlubą Daleszyc Formalny
6. Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej Gowarczów świętokrzyskie Escape Room w Gowarczowie Formalny
7. Miejsko-Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja w Kazimierzy Wielkiej Kazimierza Wielka świętokrzyskie W obiektywie Formalny
8. Stowarzyszenie Zwykłe Impakt Kielce (Miedziana Góra) świętokrzyskie Survival od podstaw Nieformalny
9. Gminna Biblioteka Publiczna w Łagowie Łagów świętokrzyskie Ciepło i zimno na wesoło z gazeta Formalny
10. Stowarzyszenie Nieznanowice.pl Nieznanowice świętokrzyskie Mini akademia młodego naukowca Nieformalny
11. Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie Nowy Korczyn świętokrzyskie Z korczyńskiej chaty Formalny
12. Gminna Biblioteka Publiczna w Opatowcu Opatowiec świętokrzyskie Bliskie spotkania z kulturą Formalny
13. Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus Pawłów świętokrzyskie Trenuj z Plusem Formalny
14. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Radoszycach Radoszyce świętokrzyskie Bookcrossing - uwalniamy książki Formalny
15. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowie RoSa Sadowie świętokrzyskie W Sadowiu wszystko gra! Formalny
16. Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu Samborzec świętokrzyskie Akademia Filmowa Formalny
17. Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Solec-Zdrój Solec-Zdrój świętokrzyskie Co w naszym powietrzu, wodzie i glebie piszczy? Formalny
18. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie Stąporków świętokrzyskie w STĄPorkowie znajdę fach Formalny
19. Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie Strawczyn świętokrzyskie Zamaskowani - działamy lokalnie Formalny
20. Suchedniowski Ośrodek Kultury Kuźnica w Suchedniowie Suchedniów świętokrzyskie Suchedniów XD Formalny


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowiłem wi.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ