WSTECZ :: Strona głównaAktualnościMłodzieżowi Liderzy2021 Rekrutacja Młodzieżowych Liderów Wyniki

[RS 2020] Wyniki rekrutacji Młodzieżowych Liderów

25 czerwca 2021 11:49

Zakończył się proces weryfikacji i oceny przez ekspertów zgłoszeń i rekomendacji kandydatów i kandydatek na Szkolenie Młodzieżowych Liderów. Zgodnie z rekomendacją ekspertów wszyscy kandydaci i kandydatki zostają zakwalifikowani na szkolenie, które odbędzie się w Warszawie w dniach 4-10 lipca 2021 r.

Na szkolenie zapraszamy 16 osób w wieku 15-19 lat, które brały udział  w pomyślnie zrealizowanych projektach  w ramach Regionalnego i Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu Równać Szanse 2019.

Lp.

Imię

Nazwisko

Nazwa organizacji/ instytucji rekomendującej

Miejscowość

1.

Aleksandra

Bowtruczuk

Gminny Ośrodek Kultury w Orli

Orla

2.

Alicja

Dzida

Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach

Wilcza

3.

Michał

Gapiński

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Chodzież

4.

Oliwia

Kawka

Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach

Wilcza

5.

Natalia

Kryjak

Gminna Biblioteka Publiczna

Wojcieszków

6.

Julia

Krześniak

Stowarzyszenie Plecionka

Przewóz Stary

7.

Kacper

Kucharski

Stowarzyszenie Plecionka

Przewóz Stary

8.

Martyna

Miczulis

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Białe Ługi

Trzemosna- Staszów

9.

Dawid

Pażout

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych RAZEM

Stolec

10.

Dominika

Płotka

Towarzystwo Przyjaciół Ucznia HORYZONT

Sierakowice

11.

Aleksandra

Rogoza

Gminny Ośrodek Kultury w Orli

Orla

12.

Magdalena

Salbert

Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach 

Wilcza

13.

Kacper

Urbanowski

Fundacja Działaj do Woli

Wola Cygowska

14.

Maja

Wesołowska

Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie

Adamów

15.

Szymon

Witkowski

Stowarzyszenie Plecionka

Przewóz Stary

16.

Michał

Wojciechowski

Gminna Biblioteka Publiczna w Jedwabnie

Jedwabno

 

Zastrzegamy, że szkolenie może zostać przesunięte lub odwołane jeśli warunki epidemiczne i wprowadzane obostrzenia będą tego wymagały.

Szczegółowe informacje zostały wysłane na adresy mailowe podane w formularzach rekrutacyjnych. W razie pytań prosimy o kontakt z Pawłem Waleckim – p.walecki@pcyf.org.pl lub 22 826 10 16WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Jako koordynator projektu Szwung Młodych programu grantowego Równać Szanse nabyłem nowe umiejętności w pracy z młodzieżą. Młodzież pokazała wielkie zaangażowanie w realizację projektu i była to dla nich niezwykła przygoda. Lokalna społeczność kibicowała młodym w ich działaniu. .."
  Klaudiusz
 • "Projekt ten nauczył mnie pracy w grupie i poznałam masę cudownych osób innych po raz pierwszy, resztę poznałam lepiej, odkryłam w sobie, miłość do śpiewania oraz przełamałam tremę sceniczną mogąc to robić z ludźmi których kocham całym sercem i są dla mnie jak rodzina, nigdy nie .."
  Maja
 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ