WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRKGRKG 2020 - Województwo wielkopolskie

Zakończenie naboru wniosków w RKG 2020

9 października 2019 09:43

Organizacja Miejscowość Nazwa projektu Województwo
Ochotnicza Straż Pożarna w Bobulczynie Bobulczyn Sportowy Bobulczyn wielkopolskie
Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej Chodzież Nasz portret wielkopolskie
Klub Sportowy "Avia" Kamionki Cykl piłkarskich treningów dla zawodników oraz rozgrywek wielkopolskie
Ochotnicza Straż Pożarna w Kluczewie Kluczewo Strażakiem być.. wielkopolskie
Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji im. Floriana Mazurkiewicza oraz Biblioteka Publiczna w Kwilczu Kwilcz Friend not Toy wielkopolskie
Stowarzyszenie Rozmyte Granice Lądek O nas samych, kim jesteśmy gdzie zmierzamy. wielkopolskie
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły w Mikorzynie "Otwarte Drzwi" Mikorzyn Szkoła moich dziadków wielkopolskie
Stowarzyszenie "PARYŻANIE" Mikstat ZA PAN BRAT z historią - wyrażamy siebie poprzez rekonstrukcję historyczną wielkopolskie
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie Murowana Goślina Robimy słuchowisko wielkopolskie
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publicznaw Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl Misja Apollo wielkopolskie
Fundacja ANIMACJA Pleszew #SchoolChangers wielkopolskie
Pobiedziski Ośrodek Kultury Pobiedziska Małomiasteczkowy Mural wielkopolskie
Dom Kultury w Rawiczu Rawicz Młodzi na scenie wielkopolskie
Rydzyński Ośrodek Kultury Rydzyna Poznaj swój fach! wielkopolskie
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Słupca Z Biblioteką działamy EKO wielkopolskie
Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie Szydłowo Teenager Movie Projekt wielkopolskie
Stowarzyszenie "COOLturalna Tarnówka" Tarnówka Nasze podwórko w obiektywie. wielkopolskie
Gminna Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Tarnówce Tarnówka Po zasięgach i charyzmie ich poznacie - jak zaistnieć w internecie. wielkopolskie
Stowarzyszenie Krótkofalowców Ziemi Wolsztyńskiej Tłoki Krótkofalarstwo - służba, sport czy hobby? wielkopolskie
Stowarzyszenie Oświatowe Wspomagające Rozwój Dzieci i Młodzieży Trzcianka Let's talk!, czyli młodych rozmowy o życiu i przeżywaniu wielkopolskie
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury Wyrzysk ZaBOOKowani w kulturze. wielkopolskie
Złotowski Dom Kultury Złotów Kraj_na YouTube wielkopolskieWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ