WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRKGRKG 2020 - Województwo podkarpackie

Zakończenie naboru wniosków w RKG 2020

9 października 2019 09:43

Organizacja Miejscowość Nazwa projektu Województwo
Stowarzyszenie Gminna Akademia Sportu Baranów Sandomierski Baranów Sandomierski Tworzymy fundamenty sportu w Baranowie Sandomierskim podkarpackie
Stowarzyszenie działające przy Zespole Szkół w Birczy "Tworzymy lepszą przyszłość" Bircza Zdrowo nie znaczy nudno podkarpackie
Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale Boguchwała TeatrOTeKa podkarpackie
Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale Boguchwała Gmina Boguchwała – Stawia na Liderów podkarpackie
Biblioteka Samorządowa w Chłopicach Chłopice Drogo Wskaż...? Chłopicki Deptak... podkarpackie
Stowarzyszenie Rozwój i Edukacja Harasiuki Our eco place podkarpackie
Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej Huta Komorowska Moje miejsce moja przeszłość. Historia i legendy regionu. podkarpackie
Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu Jedlicze Kreatywni Twórcy Gier podkarpackie
Uczniowski Klub Sportowy "Orzełki" w Kaszycach Kaszyce Wyglądajmy jednakowo - STOP WYKLUCZENIOM SPOŁECZNYM podkarpackie
Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego "Chlebek" Kolbuszowa Kolbuszowski Inkubator Młodzieży Aktywnej podkarpackie
Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce Kuryłówka W czasoprzestrzeni podkarpackie
Gminny Ośrodek Kultury w Dubiecku Nienadowa Teatr na wyciągnięcie ręki podkarpackie
Stowarzyszenie "Poręba" w Nowej Dębie Nowa Dęba Lokalne wieści podkarpackie
Stowarzyszenie Rozwoju Szkół "Prymus" Nowa Sarzyna Fotografia zapalnikiem wyobraźni podkarpackie
Gminny Ośrodek Kultury w Zarszynie z/s w Nowosielcach Nowosielce Bo ja tańczyć chcę! podkarpackie
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach Oleszyce Młodzi mają głos! podkarpackie
Towarzystwo Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilzneńskiej Pilzno Aktywuj!- masny projekt na MRM podkarpackie
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie Raniżów Warsztaty szlakiem ginących zawodów wykonywanych przez naszych pradziadów. podkarpackie
Gminna Biblioteka Publiczna w Raniżowie Raniżów Wędrowcy smaku podkarpackie
Gminne Centrum Kultury i Promocji w Rokietnicy Rokietnica Best quest na start podkarpackie
Grupa nieformalna MŁODZI I PIĘKNI Rokietnica Wola Jesteśmy młodzi, o nic nam nie chodzi! podkarpackie
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Poprowadź Mnie przez Świat" Rudnik nad Sanem Komu w drogę - temu rower! podkarpackie
Miejski Ośrodek Kultury Rudnik nad Sanem Noc Kupały, wianki i cuda, więc zabawa nam sie uda podkarpackie
Klub Sportowy Efektowni.pl Stalowa Wola Szkolenie dzieci i młodzieży w 2020 roku w tenisie ziemnym i stołowym podkarpackie
Ochotnicza Straż Pożarna w Stańkowej Stańkowa Uczymy się jak zostać strażakiem podkarpackie
Stowarzyszenie Przedsiębiorcza Szkoła w Weryni Werynia Aktywnie zakręceni w Weryni podkarpackie
Stowarzyszanie Rozwoju Wsi Wysoka Wysoka A może by tak teatr? podkarpackie
Stowarzyszenie Inicjatyw Oświatowych w Wyszatycach Wyszatyce Przytulisko podkarpackie
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zarzeckiej Zarzecze Nie taki Szekspir straszny podkarpackieWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ