WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRKGRKG 2020 - Województwo wielkopolskie - Ocena formalna

RKG 2020 - Województwo wielkopolskie - Ocena formalna

1 maja 2018 09:43

Nazwa projektu Organizacja Miejscowość Województwo
Ocena formalna
Sportowy Bobulczyn Ochotnicza Straż Pożarna w Bobulczynie Bobulczyn wielkopolskie formalny
Nasz portret Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej Chodzież wielkopolskie formalny
Cykl piłkarskich treningów dla zawodników oraz rozgrywek Klub Sportowy Avia Kamionki wielkopolskie formalny
Strażakiem być.. Ochotnicza Straż Pożarna w Kluczewie Kluczewo wielkopolskie nieformalny
Friend not Toy Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji im. Floriana Mazurkiewicza oraz Biblioteka Publiczna w Kwilczu Kwilcz wielkopolskie formalny
O nas samych, kim jesteśmy gdzie zmierzamy. Stowarzyszenie Rozmyte Granice Lądek wielkopolskie formalny
Szkoła moich dziadków Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły w Mikorzynie Otwarte Drzwi Mikorzyn wielkopolskie formalny
ZA PAN BRAT z historią - wyrażamy siebie poprzez rekonstrukcję historyczną Stowarzyszenie PARYŻANIE Mikstat wielkopolskie formalny
Robimy słuchowisko ! Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie Murowana Goślina wielkopolskie formalny
Misja Apollo Miejska i Powiatowa Biblioteka Publicznaw Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl wielkopolskie formalny
#SchoolChangers Fundacja ANIMACJA Pleszew wielkopolskie formalny
Małomiasteczkowy Mural Pobiedziski Ośrodek Kultury Pobiedziska wielkopolskie formalny
Młodzi na scenie Dom Kultury w Rawiczu Rawicz wielkopolskie formalny
Poznaj swój fach! Rydzyński Ośrodek Kultury Rydzyna wielkopolskie formalny
Z Biblioteką działamy EKO Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Słupca wielkopolskie formalny
Teenager Movie Projekt Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie Szydłowo wielkopolskie formalny
Nasze podwórko w obiektywie. Stowarzyszenie COOLturalna Tarnówka Tarnówka wielkopolskie formalny
Po zasięgach i charyzmie ich poznacie - jak zaistnieć w internecie. Gminna Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Tarnówce Tarnówka wielkopolskie formalny
Krótkofalarstwo - służba, sport czy hobby? Stowarzyszenie Krótkofalowców Ziemi Wolsztyńskiej Tłoki wielkopolskie formalny
Let's talk!, czyli młodych rozmowy o życiu i przeżywaniu Stowarzyszenie Oświatowe Wspomagające Rozwój Dzieci i Młodzieży Trzcianka wielkopolskie formalny
ZaBOOKowani w kulturze. Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury Wyrzysk wielkopolskie formalny
Kraj_na YouTube Złotowski Dom Kultury Złotów wielkopolskie formalnyWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ