WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRKGRKG 2020 - Województwo podkarpackie - Ocena formalna

RKG 2020 - Województwo podkarpackie - Ocena formalna

1 maja 2018 09:43

Nazwa projektu Organizacja Miejscowość Województwo Ocena formalna
Tworzymy fundamenty sportu w Baranowie Sandomierskim Gminna Akademia Sportu Baranów Sandomierski Baranów Sandomierski podkarpackie formalny
"Zdrowo nie znaczy nudno". Stowarzyszenie działające przy Zespole Szkół w Birczy Tworzymy lepszą przyszłość Bircza podkarpackie formalny
TeatrOTeKa Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale Boguchwała podkarpackie formalny
Gmina Boguchwała – Stawia na Liderów Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale Boguchwała podkarpackie formalny
Drogo Wskaż...? Chłopicki Deptak... Biblioteka Samorządowa w Chłopicach Chłopice podkarpackie formalny
Our eco place Stowarzyszenie Rozwój i Edukacja Harasiuki podkarpackie formalny
Moje miejsce moja przeszłość. Historia i legendy regionu. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej Huta Komorowska podkarpackie formalny
Kreatywni Twórcy Gier Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu Jedlicze podkarpackie nieformalny
Wyglądajmy jednakowo - STOP WYKLUCZENIOM SPOŁECZNYM Uczniowski Klub Sportowy Orzełki w Kaszycach Kaszyce podkarpackie nieformalny
Kolbuszowski Inkubator Młodzieży Aktywnej Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego Chlebek Kolbuszowa podkarpackie formalny
"W czasoprzestrzeni" Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce Kuryłówka podkarpackie formalny
" Teatr na wyciągnięcie ręki " Gminny Ośrodek Kultury w Dubiecku Nienadowa podkarpackie formalny
Lokalne wieści Stowarzyszenie Poręba w Nowej Dębie Nowa Dęba podkarpackie nieformalny
Fotografia zapalnikiem wyobraźni Stowarzyszenie Rozwoju Szkół Prymus Nowa Sarzyna podkarpackie formalny
Bo ja tańczyć chcę! Gminny Ośrodek Kultury w Zarszynie Nowosielce podkarpackie formalny
Młodzi mają głos! Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach Oleszyce podkarpackie formalny
Aktywuj!- masny projekt na MRM Towarzystwo Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilźnieńskiej Pilzno podkarpackie formalny
Warsztaty szlakiem ginących zawodów wykonywanych przez naszych pradziadów. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Raniżów podkarpackie formalny
Wędrowcy smaku Gminna Biblioteka Publiczna w Raniżowie Raniżów podkarpackie formalny
Best quest na start Gminne Centrum Kultury i Promocji w Rokietnicy Rokietnica podkarpackie formalny
Jesteśmy młodzi, o nic nam nie chodzi! Grupa nieformalna MŁODZI I PIĘKNI Rokietnica Wola podkarpackie formalny
Noc Kupały, wianki i cuda, więc zabawa nam sie uda Miejski Ośrodek Kultury Rudnik nad Sanem podkarpackie formalny
Komu w drogę - temu rower! Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Poprowadź Mnie przez Świat Rudnik nad Sanem podkarpackie formalny
Szkolenie dzieci i młodzieży w 2020 roku w tenisie ziemnym i stołowym Klub Sportowy Efektowni.pl Stalowa Wola podkarpackie nieformalny
Uczymy się jak zostać strażakiem Ochotnicza Straż Pożarna w Stańkowej Stańkowa podkarpackie formalny
Aktywnie zakręceni w Weryni Przedsiębiorcza Szkoła w Weryni Werynia podkarpackie formalny
A może by tak teatr? Stowarzyszanie Rozwoju Wsi Wysoka Wysoka podkarpackie formalny
"Przytulisko" Stowarzyszenie Inicjatyw Oświatowych w Wyszatycach Wyszatyce podkarpackie formalny
Nie taki Szekspir straszny Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zarzeckiej Zarzecze podkarpackie nieformalnyWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ