WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRKGRKG 2020 - Województwo mazowieckie - Ocena formalna

RKG 2020 - Województwo mazowieckie - Ocena formalna

9 października 2019 09:43

Nazwa projektu Organizacja Miejscowość Województwo Ocena formalna
Z DREWNEM ZA PAN BRAT! Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym BIEDRONKI Adamów mazowieckie formalny
"Wyjście z tła" Międzynarodowe Stowarzyszenie Kulturalne Krzywy Teatr Bartniki mazowieckie formalny
Białobrzeskie Serca Nadziei Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach Białobrzegi mazowieckie nieformalny
Muzyka Naszą Pasją Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu Borowie mazowieckie formalny
Działamy, mamy pomysły, promujemy naszą miejscowość Stowarzyszenie Strefa Dobrych Wibracji Cegłów mazowieckie formalny
Młoda Moda Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Celestynów mazowieckie formalny
Bo sport to zdrowie! Stowarzyszenie Mieszkańców Sołectwa Czachówek Czachówek mazowieckie formalny
„Młody Pisarz” - literackie warsztaty online dla młodzieży Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie Czerwin mazowieckie formalny
,,Młodzi Samodzielni-Jesteśmy różni, ale łączy nas biblioteka" Miejska Bibliotka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie Gostynin mazowieckie formalny
Odnajdź siebie w fotografii Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Iłży Iłża mazowieckie nieformalny
Kulturalny startup - młoda energia dla Izabelina Centrum Kultury Izabelin Izabelin mazowieckie formalny
26-630 Magazyn Tv Gminny Ośrodek Kultury w Jedlni-Letnisko Jedlnia-Letnisko mazowieckie formalny
Pędzel, ściana frajda muralowana. Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu Jednorożec mazowieckie formalny
Młody Animator Kultury Biblioteka Publiczna w Kałuszynie Kałuszyn mazowieckie formalny
Kuchnia SuperTrampkarza Fundacja Uskrzydlamy Karczew mazowieckie formalny
Dziennikarski resarch Gminna Bibliotrka Publiczna w Przyłęku Lipiny mazowieckie formalny
Młodzieżowe korale - magia stroju ludowego Biblioteka Publiczna w Łochowie Łochów mazowieckie formalny
Mąkosy jakich nie znacie - warsztaty filmowe. Stowarzyszenie Młodzi Mąkosy Mąkosy Stare mazowieckie nieformalny
Poznaj przyrodę Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Nadbrzeż Nabdrzez mazowieckie nieformalny
Pierwsza pomoc - pierwszy raz, zrób to dobrze z nami! Ochotnicza Straż Pożarna w Porębie Poręba Średnia mazowieckie nieformalny
W stronę nauki "PRZYSZŁOŚĆ W NAUCE" Pułtusk mazowieckie formalny
Jak to było z tymi szkołami – szukając prawdy historycznej. Klub Miłośników Historii Lokalnej Raciąż mazowieckie formalny
FOOD Odkrywcy Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Różan mazowieckie formalny
"ZaPARKuj w Zielonym Zakątku" Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu Rzekuń mazowieckie formalny
Ars scaenica locus Słupno. Gminna Biblioteka Publiczna w Słupnie Słupno mazowieckie nieformalny
Pomaluj mój świat Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu Tłuszcz mazowieckie formalny
Młodzi w akcji Ochotnicza Straż Pożarna w Trzciance Trzcianka mazowieckie nieformalny
"Bogu na Chwałę, Ludziom na Ratunek - zarażeni pomaganiem" Ochotnica Straż Pożarna w Wieniawie Wieniawa mazowieckie formalny
Młodzi dla wsi. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Żukowo Żukowo mazowieckie formalnyWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ