WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRKGRKG 2020 - Województwo małopolskie - Ocena formalna

RKG 2020 - Województwo małopolskie - Ocena formalna

1 maja 2018 09:43

Nazwa projektu Organizacja Miejscowość Województwo Ocena formalna
"Punkt widzenia zależy od NIEsiedzenia" Stowarzyszenie Zwykłe Stowarzyszeni dla Sądeckiej Ziemi Chełmiec małopolskie formalny
"Narodziny gwiazdy" Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach Dobczyce małopolskie formalny
Aktywni Cały Rok Beskid wyspowy na Kołach Dobczyce małopolskie formalny
Młody Animator Kultury Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach Iwanowice Włościańskie małopolskie formalny
Wiem kim jestem! Stowarzyszenie Rozwoju Orawy JABŁONKA małopolskie formalny
E-sport - nasze spojrzenie w przyszłość Rozwijamy Pasje Jaksice małopolskie nieformalny
Miasto z przeszłości Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach Krzeszowice małopolskie formalny
W głowie się nie mieści/ Ale!teatr Libiąskie Centrum Kultury Libiąż małopolskie formalny
Sięgać po marzenia. Siła motywacji w życiu młodego człowieka Miejska Biblioteka Publiczna Limanowa małopolskie formalny
Orawska młodzież tworzy kółko filmowe Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej Lipnica Wielka małopolskie nieformalny
Teraźniejszość a przeszłość w kulturze muzycznej Orawy Stowarzyszenie Lipnica Wielka na Orawie Lipnica Wielka małopolskie nieformalny
Młodzież w działaniu Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna Łososina Dolna małopolskie formalny
Zakręceni na blogowanie nie dotyczy Myślenice małopolskie formalny
Niepołomicka Planszówka 2021 Fundacja Cor Meum Niepołomice małopolskie formalny
Młodzi Strażacy - ratują i uczą ratować Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wsi Nowa Wieś małopolskie nieformalny
Słowem i obrazem Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Pleśna Ty Też Pleśna małopolskie formalny
Pierwsza pomoc dla każdego Ochotnicza Straż Pożarna w Podrzeczu Podrzecze małopolskie formalny
Wspólna Gmina – wspólne szanse Radłowskie Forum Rozwoju Radłów małopolskie formalny
Szkolenie druhów w zakresie udzielenia pierwszej pomocy Ochotnicza Straż Pożarna w Stogniowicach Stogniowice małopolskie nieformalny
W obiektywie ujęte - fotokalendarz Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu Stronie małopolskie formalny
W Forest Gram Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej Szczurowa małopolskie formalny
Akademia Arduino w Gminie Szerzyny Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach Szerzyny małopolskie formalny
Pierwsza pomoc - życie ludzie w moich rękach Ochotnicza Straż Pożarna w Tęgoborzu Tęgoborze małopolskie formalny
Młodzi jeźdźcy organizują swoje pierwsze zawody jeździeckie Klub Sportowy Bór Toporzysko małopolskie formalny
Tuchowski bulodrom - razem działajmy i razem zagrajmy! Dom Kultury w Tuchowie Tuchów małopolskie formalny
Potrafię i nie boję się udzielać pierwszej pomocy. Ochotnicza Straż Pożarna w Zagorzynie Zagorzyn małopolskie formalny
Krótki przewodnik od dzieci dla dzieci po Pogórzu Ciężkowicko - Rożnowskim Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Bez Barier Zakliczyn małopolskie formalnyWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ