WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne20 lat Równać Szanse

20 lat Równać Szanse!

13 lutego 2020 11:52

W styczniu 2020 roku Program Równać Szanse zainaugurował jubileusz 20-lecia. Te dwie dekady działań Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, który od początku prowadzi Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży to kilkaset tysięcy młodych, którzy dzięki udziałowi w lokalnych projektach podnieśli swoje kompetencje społeczne i weszli w dorosłe życie.

Dwadzieścia lat to dobry moment, aby przypomnieć nam wszystkim czego udało się dokonać. Jak przebiegają kariery niektórych uczestników Programu sprzed kilku czy kilkunastu lat? Jak zmieniły się instytucje i organizacje, dla których dotacja w RS była często pierwszym grantem uzyskanym na działania z młodzieżą? Jak zmieniły się końcu realia małych miejscowości?


Chcemy aby ten rok był czasem świętowania, ale też przypomnienia najważniejszych zasad jakie towarzyszą Programowi. Dlatego już dzisiaj zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnego kreowania i uczestnictwa w tym wspólnym świecie i dyskusji. Systematycznie będziemy informować o kolejnych inicjatywach podejmowanych w ramach Programu, do których należą między innymi:

  • Konkurs dwa tysiące w dwa miesiące – Konkurs na organizację świętowania 20-lecia Programu w miejscach gdzie odbywały się projekty. Świętujcie z nami. Więcej o konkursie: http://bit.ly/39qfbuv
  • 20 na 20 – cykl spotkań promujących Program  w miejscach gdzie jeszcze nas nie było.
  • Spotkanie młodzieżowych liderów Programu RS z lat ubiegłych
  • Gala Finałowa 20-lecia Programu, która odbędzie się 6 listopada!

A to tylko część atrakcji, które dla Was zaplanowaliśmy. Przez najbliższe pół roku będziecie mogli dzielić się swoimi wspomnieniami i doświadczeniami, wykazać kreatywnością w specjalnych wyzwaniach i konkursach, zgarnąć fajne gadżety i przede wszystkim będziemy się razem dobrze bawić!

Zapraszamy wszystkich, którzy uczestniczyli w Programie, czy to jako młodzi ludzie czy dorośli Koordynatorzy, Realizatorzy, Trenerzy, Eksperci, Partnerzy do wspólnego świętowania.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ