WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne2019_Szkolenia_Nowoczesne_Technologie

Sprytna komunikacja - ostatnie miejsca na szkolenie!

1 sierpnia 2019 09:54

Zapraszamy do wzięcia udziału w weekendowym szkoleniu z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji uczestniczących przynajmniej raz w Programie „Równać Szanse”. 

UWAGA: Mamy 5 dodatkowych miejsc. Jak najszybciej wypełnij formularz!

Podczas szkolenia przedstawimy najnowsze trendy w komunikacji projektów, z naciskiem na wykorzystanie treści multimedialnych i elementów storytellingu. Skupimy się na Facebooku, z uwzględnieniem ostatnich zmian, najnowszych trendów i dobrych praktyk. Razem z uczestnikami wypracujemy skutecznymi sposoby organizacji pracy zespołu odpowiedzialnego za działania komunikacyjne. Poszukamy rozwiązań, które sprawią, że tworzone materiały wyjdą naprzeciw zarówno potrzebom komunikacji lokalnej, jak i promocji programu Równać Szanse.

➜ Kiedy odbędą się szkolenia?
 27 - 29 września 2019 r., w Warszawie. Uczestnicy na szkolenie powinni zabrać swoje komputery lub notebooki.

Szkolenia rozpoczynają się w piątek o godzinie 15.00 i trwają do niedzieli, do godziny 14.00 (obiad godzi. 13:00)

 Celem szkoleń jest podniesienie wiedzy i umiejętności przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji w zakresie praktycznego wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w bieżącej działalności.


➜ Kto może wziąć udział?
Do udziału w szkoleniach zaproszeni są koordynatorzy projektów realizowanych w ramach Programu RS, pracownicy instytucji i członkowie organizacji realizujących projekty w ramach Programu RS oraz Młodzieżowi Liderzy Programu RS.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. 

 

Tematyka szkoleń:

27 - 29 września 2019 r. - Kampania promocyjna mojego projektu na Instagramie

 • Trendy w budowanie społeczności z wykorzystaniem technologii
 • Kierunki rozwoju Instagrama
 • Strategie wykorzystania Instagrama do płatnej i bezpłatnej promocji projektu
 • Planowanie kampanii reklamowej krok po kroku

27 - 29 września 2019 r. - Pokaż siłę swojego projektu w Internecie

 • Moje sukcesy jako modelowe praktyki, które zainspirują innych
 • Jak wykorzystać siłę Internetu aby w trakcyjny sposób pokazać mój projekt
 • Budowa cyfrowej opowieści 
 • Organizacja kampanii promocyjnych w różnych kanałach społecznościowych (np. YouTube, Facebook)

 

Zgłoszenia należy wysyłać za pomocą poniższego formularza internetowego, mamy 5 dodatkowych miejsc na szkolenie! 
Na zgłoszenia czekamy do 25 października 23:59.

 

 Osoby zakwalifikowane na szkolenia zostaną poinformowane drogą mailową.

 WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowiłem wi.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ