WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne2019 Szkolenie Gry Terenowe i questy jako narzędzia pracy z młodzieżą

Szkolenie: Gry terenowe i questy jako narzędzia pracy z młodzieżą

19 lipca 2019 12:01

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży i Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie: Gry terenowe, questy jako narzędzia pracy z młodzieżą.

 

 Termin 25-26 lipca 2019 r.

 Miejsce: Pracownia Orange w Rykach, ul. Kościuszki 19, Ryki (obok sądu)

➜ Zapisy: http://bit.ly/szkolenie_gryterenowe

 Możliwość pozyskania 2 tys. zł na swoje działania!

 

Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z młodzieżą i chcą się nauczyć jak tworzyć i wykorzystywać ciekawe gry terenowe, questy i spacery multimedialne w pracy z młodzieżą. Zapraszamy zespoły dwuosobowe.

Dlaczego warto?
Gry terenowe, questy to obecnie jedne z najbardziej popularnych form edukacji. Podczas szkolenia będzie możliwość pozyskania do 2 tys. zł na realizację swojego pomysłu na organizację działania dla młodzieży. Nauczysz się jak stworzyć projekt oparty na grach terenowych, questach i jak pozyskać na niego pieniądze np. z programu Równać Szanse (dotacje do 8,5 tys. zł oraz do 40 tys. zł)
Wzbogacisz swój warsztat pracy z młodzieżą, nauczysz się jak ciekawej promować swoją miejscowość, region.

 

 Zapisy: http://bit.ly/szkolenie_gryterenowe

 Prowadzący:
Łukasz Szczepańczyk- od 9 lat zawodowo zajmuje się prowadzeniem szkoleń z gier terenowych, questów, spacerów multimedialnych. Inne tematy szkoleń to tworzenie projektów młodzieżowych, robotyka, programowanie, a także montaż filmów wideo. Wieloletni koordynator projektów programu Równać Szanse.

Karolina Walecka - na co dzień pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Poza szkoleniami z gier terenowych, questów prowadzi również szkolenia z programowania, robotyki i kodowania. Koordynatorka projektów Programu Równać Szanse.Szkolenie jest realizowane w ramach Program "Równać Szanse" ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

_______________

Kontakt:

e-mail: iks.ngo@gmail.com

Telefon: 503 028 322WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ