WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne2019 Szkolenie - "Jak napisać wniosek o dotację w programie Równać Szanse"

Ostatnie miejsca na szkolenia "Jak napisać dobry wniosek o dotację" w ramach RKG 2019!

29 sierpnia 2019 12:53


Osoby zainteresowane udziałem w Regionalnym Konkursie Grantowym mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń przygotowanych specjalnie z myślą o organizacjach planujących udział  w tym konkursie.  Dla zainteresowanych odbędzie się pięć jednodniowych szkoleń "Jak napisać dobry wniosek w Programie Równać Szanse?".

W czasie szkolenia trenerzy poruszą najważniejsze kwestie związane z udziałem w pierwszym etapie konkursu m.in. :

- jak wypełnić formularz wniosku o dotację,
- do jakich danych sięgać analizując społeczność lokalną, 
- jakie narzędzia (poza ankietą) pozwolą uzyskać cenne informacje niezbędne w przygotowaniu diagnozy.

 

Terminy i miejsca:

14 września 2019 r. – Wrocław, Rzeszów, Warszawa;

21 września 2019 r. – Kraków, Poznań.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne.

Rejestracja na szkolenia odbywać się będzie poprzez elektroniczny formularz udostępniony na stronie programu. LINK TUTAJ

 

Szkolenia odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00.
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży pokrywa koszty szkolenia. Dojazd uczestników na szkolenia odbywa się na własny koszt. 
O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.


Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Udział w szkoleniu nie jest warunkiem dopuszczenia wnioskodawcy do pierwszego etapu konkursu.

 

Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się na szkolenie przy pomocy formularza znajdującego się poniżej do 5 dni przed szkoleniem.

 
 Potwierdzenia zakwalifikowania się na szkolenie zostanie przesłane w ciągu 24 godzin.

Dokładne adresy ośrodków szkoleniowych zostaną podane na tydzień przed terminem szkolenia.

 

Szkolenia poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem trenerzy Programu Równać Szanse. Chcemy, aby te szkolenia pomogły Państwu we wzięciu udziału w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym, a w dłuższej perspektywie w aplikowaniu o środki na działania na rzecz dzieci i młodzieży zarówno w konkursach ogłaszanych w ramach Programu „Równać Szanse”, jak i innych programach.

  

Wszystkie pytania prosimy kierować pod adresem mailowym: rownacszanse@pcyf.org.pl lub pod numerem telefonu (22) 826 10 16.


Serdecznie zapraszamy!WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowiłem wi.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ