WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRKGLista zgłoszonych wniosków w RKG 2019Województwo Świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie

Nazwa projektu Organizacja Miejscowość Województwo Ocena formalna
Z młodzieńczym zapałem poszerzamy horyzonty Bielińska Przestrzeń Młodych Bieliny świętokrzyskie formalny
Grupa taneczna .... Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Jodła Bodzentyn Bodzentyn świętokrzyskie nieformalny
Orkiestra chlubą Daleszyc Ochotnicza Straż Pożarna w Daleszycach Daleszyce świętokrzyskie nieformalny
Sprawa dla młodego reportera Lokalna Organizacja Ochrony Kultury - LOOK Daleszyce świętokrzyskie nieformalny
Równe kije Ludowy Uczniowski Klub Sportowy LUKS Koniemłoty Koniemłoty świętokrzyskie formalny
Laboratorium słowa i dźwięku Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy Koprzywnica świętokrzyskie formalny
Młodzież a samorząd terytorialny Od sołtysa do posła Wiejskie Centrum Kulturalno Turystyczne      Moskorzew świętokrzyskie formalny
Retro Butik Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie Nowy Korczyn świętokrzyskie formalny
Szkoła - nasz most pokoleniowy Stowarzyszenie Miłosników Gminy Pacanów Pacanów świętokrzyskie formalny
Interesuje nas przyszłość Fundacja Nadzieja Rodzinie Podłęże świętokrzyskie formalny
Młodzi w walce z prokrastynacją - od narzekania do działania Stowarzyszenie Readaptacji Spoełecznej Druga Szansa w Rembowie Rembów świętokrzyskie formalny
Dobry StArt Stowarzyszenie Głowa do góry Rżuchów świętokrzyskie formalny
Młodzież na START! Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu Samborzec świętokrzyskie formalny
Z kulturą trzymam sztamę Koło Gospodyń Wiejskich w Skalbmierzu Skalbmierskie Babeczki Skalbmierz świętokrzyskie nieformalny
Zamaskowani - kultura w sieci Samorządowe Centrum Kultury i Sportu Strawczyn świętokrzyskie nieformalny
Promuje(MY)! Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Zawichost świętokrzyskie formalnyWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ