WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInneNowy Partner Regionalny programu Równać Szanse

Nowy Partner Regionalny programu Równać Szanse

3 grudnia 2019 15:18

Od 2004 roku Program Równać Szanse ogłasza Regionalny Konkurs Grantowy, w którym o dotacje mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury, biblioteki oraz grupy nieformalne. Od początku konkurs był realizowany we współpracy z czterema Partnerami Regionalnymi. Bardzo dziękujemy za współpracę Fundacja Nauka dla Środowiska, która współpracowała z nami przy ostatnim konkursie grantowym. Fundacja nie będzie już współpracować przy Regionalnym Konkursie Grantowym. Dziękujemy za ogrom włożonej pracy, Wasze zaangażowanie i pomysły! Od 20 edycji w regionie północno - zachodnim (obejmującym województwa: lubuskie, pomorskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie) partnerem będzie Stowarzysznie Instytut Zachoni.Więcej o Stowarzyszeniu tutaj.

Pozostałe regiony pozostają z dobrze zaprzyjaźnionymi organizacjami.

 • Region Południowo - zachodni
  -obejmujący województwa: dolnośląskie, łódzkie, opolskie i śląskie 
  - Partnerem Regionalnym jest Żywiecka Fundacja Rozwoju z Żywca.


 • Region  Północno - wschodni
  -obejmujący województwa: kujawsko - pomorskie, mazowieckie, podlaskie
  i warmińsko - mazurskie 
  - Partnerem Regionalnym jest Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA
  z Ełku.


 • Region Południowo - wschodni
  -obejmujący województwa: lubelskie, małopolskie, podkarpackie
  i świętokrzyskie 
  - Partnerem Regionalnym jest Fundacja SMK z Koćmierzowa
  k. Sandomierza.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowiłem wi.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ