WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRKGWyniki Regionalnego Konkursu Grantowego 2019Województwo Podkarpackie

Województwo podkarpackie

Nazwa projektu Organizacja Miejscowość Województwo  Kwota przyznana  
Studio Kolektyw Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim Sokołów Małopolski podkarpackie 8 500 zł
Na tropie skarbów przyrody Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej Huta Komorowska podkarpackie 8 500 zł
Nasz jest ten kawałek podłogi Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zarzeckiej Zarzecze podkarpackie 8 458 zł
Z kamerą wśród pasji, od juniora do seniora Stowarzyszenie Mieszkańcy z Pasją Nowosielec podkarpackie 8 500 zł
Robo Camp - misja robotyka Stowarzyszenie Inicjatyw Oświatowych w Wyszatycach Wyszatyce podkarpackie 8 500 zł
Recykling w modzie - przekaz mody Gminny Ośrodek Kultury w Żurawicy Orzechowce podkarpackie 8 500 zł
Po drugiej stronie Miejski Ośrodek Kultury w Rudniku nad Sanem Rudnik nad Sanem podkarpackie 8 500 zł
modelowy świat- modelowe życie Galicyjskie Stowarzyszenie Edukatorów - Prom Brzozów podkarpackie 7 800 złWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowiłem wi.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ