WSTECZ :: Strona głównaAktualnościRKGLista zgłoszonych wniosków w RKG 2019Województwo Podkarpackie

Województwo podkarpackie

Nazwa projektu Organizacja Miejscowość Województwo Ocena formalna
Poligon strażacki Milenium -Brzeźnica 2007 Brzeźnica podkarpackie formalny
modelowy świat- modelowe życie Galicyjskie Stowarzyszenie Edukatorów - Prom Brzozów podkarpackie formalny
EKO - mocni Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku Chmielnik podkarpackie nieformalny
Fotomaniacy działają lokalnie Stowarzyszenie Kobiet w Czelatycach Czelatyce podkarpackie formalny
Na tropie skarbów przyrody. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej Huta Komorowska podkarpackie formalny
Prowadzenie działalnosci pro sportowej przez Klub Kolarski MTB Jeżowe Klub Kolarski Jeżowe MTB Jeżowe podkarpackie formalny
W poszukiwaniu tożsamości Miejski Dom Kultury Łańcut podkarpackie formalny
Jak równy z równym Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Medyckiej Medyka podkarpackie formalny
Od widza do aktora Gminny Ośrodek Kultury Dubiecko Nienadowa podkarpackie formalny
Klub Młodego Krytyka Stowarzyszenie Poręba w Nowej Dębie Nowa Dęba podkarpackie nieformalny
Z kamerą wśród pasji, od juniora do seniora Stowarzyszenie Mieszkańcy z Pasją Nowosielec podkarpackie formalny
Recykling w modzie - przekaz mody Gminny Ośrodek Kultury w Żurawicy Orzechowce podkarpackie formalny
Warsztaty muzyczne pielęgnacją dziedzictwa naszego regionu Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie Raniżów podkarpackie nieformalny
Klik i wieś(z) Fundacja Q Rozalin podkarpackie formalny
Po drugiej stronie Miejski Ośrodek Kultury Rudnik nad Sanem podkarpackie formalny
Studio Kolektyw Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim Sokołów Małopolski podkarpackie formalny
Tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi młodych sportowców oraz zwiększaniu aktywność sportowej Ludowy Klub Sportowy PARNAS Stara Wieś Stara Wieś podkarpackie formalny
Challenge Ukraina Stowarzyszenie Kulturalne Carpatia  Tuligłowy podkarpackie nieformalny
Robo Camp - misja robotyka Stowarzyszenie Inicjatyw Oświatowych w Wyszatycach Wyszatyce podkarpackie formalny
Warsztaty Muzyczne-Twórczo Przez Świat Stowarzyszenie Przestrzeń Twórcza Zagórz podkarpackie formalny
Nasz jest ten kawałek podłogi Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zarzeckiej Zarzecze podkarpackie formalnyWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WASZE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM

 • "Jako koordynator projektu Szwung Młodych programu grantowego Równać Szanse nabyłem nowe umiejętności w pracy z młodzieżą. Młodzież pokazała wielkie zaangażowanie w realizację projektu i była to dla nich niezwykła przygoda. Lokalna społeczność kibicowała młodym w ich działaniu. .."
  Klaudiusz
 • "Projekt ten nauczył mnie pracy w grupie i poznałam masę cudownych osób innych po raz pierwszy, resztę poznałam lepiej, odkryłam w sobie, miłość do śpiewania oraz przełamałam tremę sceniczną mogąc to robić z ludźmi których kocham całym sercem i są dla mnie jak rodzina, nigdy nie .."
  Maja
 • "Mój udział w projekcie był fajną i niezapomnianą przygodą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z gwarą śląską. U mnie w domu nikt nią nie mówi, aż tu nagle zaczęłam się jej uczyć. Poznawałam zupełnie nowe słowa, z czasem nawet zaczęłam co nieco "godoć". Dla mnie to było coś .."
  Patrycja Błach
 • "Przygodę z RS zaczęłam w 2016 roku, właściwie przez przypadek. Zajrzałam do biblioteki w której władzę sprawowała cudowna Aneta Możdżanowska i tak się zaczęło. Początki w projekcie były pasmem przeplatających się przyjemności i wyzwań. Szybko taniec z ogniem stał się moją .."
  gabas
 • "MOJE DWUDZIESTOLECIE Z PROGRAMEM "RÓWNAĆ SZANSE" Kilka słów wstępu Jest rok 2020, to już prawie 20 lat, od kiedy rozpocząłem współpracę z Programem Równać Szanse. Jest to na tyle długi okres czasu, aby bez emocji na chłodno ocenić wszystko co miało znaczący wpływ .."
  Mieczysław
 • "Projekt, w którym dane mi było uczestniczyć miał miejsce w 2006 roku. Bardzo ciekawie w wywiadzie opowiadał o nim Radosław Lis. Ja również mam miłe wspomnienia związane z projektem. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o średniowieczu, których nie ma w podręcznikach historii. Zwiedziliśmy .."
  Asia M.
 • "Do pierwszego projektu podeszliśmy z nie mniejszym zaciekawieniem niż młodzież. Trochę po omacku wybraliśmy temat "Z kulturą przez wieki - Średniowiecze". Na nasze wspólne szczęście okazało się to strzałem w dziesiątkę. A może nie o temat tu chodziło, a o coś zupełnie innego? .."
  Danka
 • "Na początku Od kiedy się znamy? W 2005 roku zobaczyłam ogłoszenie o konkursie (RKG) w gazecie. Jestem na tyle odchylona, że gdy coś widzę, to zaraz sobie zadaję pytanie: ,,Czy to się przyda w szkole?". Złożyłam wniosek i dostaliśmy grant na projekt. Potem jeszcze były trzy, ale już .."
  Grażyna
 • "Byłam koordynatorką w OKG. Projekty OKG wspominam najlepiej. Dlaczego? Bo tam zauważałam rzeczywistą zmianę w uczestnikach. Młodzi ludzie wchodzili do programu z niepewnością, z brakiem wiary, ale też z ciekawością ? ?może będzie fajnie?. Później zawsze następowało zdziwienie: ?a.."
  KasiaJ
 • "Zastanawiając się nad tymi latami to tak naprawdę z jednej strony można zobaczyć z jak wieloma młodymi ludźmi współpracowaliśmy, a z drugiej trudno wybrać konkretne wspomnienie, bo wydaje się, że każde jest ważne i to nie tylko dla mnie ale szczególnie dla młodzieży. Postanowił.."
  Paweł Pawłowski
 • "To był jeden z lepszych projektów, jakie miałam przyjemność prowadzić. Młodzież spisała się na medal - w pełni zaangażowana, zdeterminowana, zachwycona tematem. Jako koordynator miałam przyjemność patrzeć jak się rozwijają, jaką radość czerpią z każdego warsztatu, jak się str.."
  Beata
 • "Nigdy wcześniej się nie spodziewałam, że będę współtworzyć książkę. Dlaczego to doświadczenie wspominam? Bo było to w roku 2008 i stanowiło zwieńczenie pracy nad wieloma projektami, na które fundusze nasze stowarzyszenie pozyskało w ramach programów "Równać Szanse". Najpierw poj.."
  Dorota
 • "Bardzo mi miło, że w ramach 20-lecia Programu "Równać Szanse" mogę odbyć tę podróż w czasie i przywołać w pamięci miłe wspomnienia sprzed wielu lat. Przyznam szczerze, że nie pamiętam dokładnych nazw projektów, które miałam przyjemność koordynować, ani szczegółowych terminarz.."
  Marta
 • "2011 rok - razem z Asią byłyśmy studentkami i działałyśmy w Stowarzyszeniu Kulturalnym EURO-ART, które było wtedy początkującą organizacją. Nie miałyśmy doświadczenia ani w pisaniu wniosków, ani w diagnozowaniu społeczności lokalnej, ale chciałyśmy zrealizować działania artysty.."
  Agata
 • "Z Programem Równać Szanse jestem od 2010 r. To program, który w nas zakiełkował, wyrósł i zaowocował. Każdego roku wraz z młodzieżą chcemy, aby u nas się działo, aby młodzi mogli rozwijać swoje pasje, dosięgać gwiazd, robić to, o czym marzą. Każdy projekt i każdy rok to nowi lu.."
  Gabi
 • "Z programem Równać Szanse współpracuję już od 2005 roku - jeśli dobrze pamiętam. Mamy jako Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe za sobą zrealizowane projekty w ramach RKG i OKG. Jeśli chodzi o doświadczenie, to przede wszystkim należny podkreślić permanentny rozwój programu a tym sam.."
  MarMen
Dodaj swoje wspomnienie! »
APLIKUJ O DOTACJĘ