WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInne2018 RKG Spotkania Partnerów

"Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse" - terminy spotkań na terenie całego kraju.

10 października 2018 15:59

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży wraz z Partnerami Regionalnymi zapraszają na serie spotkań informacyjno-szkoleniowych dla organizacji chcących ubiegać się o dotacje w aktualnie trwającym Regionalnym Konkursie Grantowych Programu Równać Szanse.



Lista spotkań:

Województwo dolnośląskie:
Ziębice - 19 września (środa) godz. 10:00
Lokalna Grupa Działania ‘Qwsi’, ul.Stawowa 2a, Ziębice.

Mościsko - 19 września (środa) godz. 13:00
Biblioteka Publiczna Gminy w Dzierżoniowie, ul. Kolejowa 12b, Mościsko.

Jawor - 19 września (środa) godz. 17:00
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworze, Plac Seniora 4.

Zgorzelec - 20 września (czwartek)

Węgliniec - 20 września (czwartek) godz. 16:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Węgliniec, Plac Wolności 1

Województwo kujawsko-pomorskie:
Toruń - 18 września 2018 (wtorek) godz. 9:00
Książnica Kopernikańska w Toruniu, ul. Słowackiego 8, Toruń.

Województwo lubelskie:
Piotrków Drugii - 3 października (środa) godz. 14:00
Centrum Kultury Gminy Jabłonna, Piotrków Drugi 10.

Hrubieszów -11 października 2018 (czwartek) godz. 15.30
Hrubieszowski Domu Kultury, ul. 3-go Maja 7, Hrubieszów.

Województwo lubuskie:
Górzyca - 2 października 2018 roku (wtorek)
Godz. 11:00 szkolenie dla bibliotek i domów kultury
Godz. 17:00 dla organizacji pozarządowych w tym OSP.

Siedlisko - 3 października 2018 roku (środa)
Godz. 11:00 szkolenie dla bibliotek i domów kultury
Godz. 17:00 dla organizacji pozarządowych w tym OSP.

Żary - 4 października 2018 roku (czwartek) godz. 11:00.

Żagań - 4 października 2018 roku (czwartek) godz. 17:00

Województwo mazowieckie:
Karczew - 20 września 2018 (czwartek) godz. 13:00
Urząd Miasta w Karczewie, ul. Warszawska 28, Karczew, sala nr. 11.

Wieliszew - 21 września 2018 (piątek) godz. 10:00
Ośrodek Kultury w Wieliszewie Łajskim, ul. Stanisława Moniuszki 2, Wieliszew.

Myszyniec - 21 września 2018 (piątek) godz. 15:00
LGD „Kurpsie Razem”, Placu Wolności 60/31, Myszyniec.

Województwo opolskie:
Namysłów - 3 października 2018 (środa) godz. 11:30
Biblioteka Publiczna w Namysłowie, Plac Powstańców Śl. 5, Namysłów.

Opole - 3 października 2018 (środa) godz. 16:00
Towarzystwo Alternatywnego Krztałcenia, ul. Barlickiego 5, Opole.

Województwo podkarpackie:
Żyraków - 19 września 2018 (środa) godz. 17:30 - 18.30
Zespół dworsko - parkowy w Żyrakowie.

Tyczyn - 12 października 2018 (piatek) godz. 9:00- 13:00
Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie, ul. Grunwaldzka 29.

Przemyśl - 20 września 2018 (czwartek) godz. 16:00 - 18:00
Centrum Kultury w Przemyślu, ul. Konarskiego 9.

Ustrzyki Dolne - 2 październia 2018 (wtorek) godz. 12:00 - 16:00
Aula Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych, Przemysłowa 16.

Stalowa Wola - 25 września 2018 (wtorek) godz. 16:00 - 17:00
Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, ul. Podleśna 15, Sala Narad, I p., pok. 113

Mielec - 26 września 2018 (środa) godz. 18:00 - 19:00
Sala Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, ul. Chopina 8, Mielec.

Nisko - 28 września 2018 (piątek) godz. 15:30 - 16:30 ROWES biuro w Nisku, ul. Sandomierska 60b.

Tarnobrzeg - 11 października 2018 (czwartek) godz. 17:00

Urząd Miasta Tarnobrzeg, ul. Kościuszki 32, sala 201.

Województwo podlaskie:
Supraśl - 11 września 2018 (wtorek) godz. 11:00
LGD Puszcza Knyszyńska, ul. Piłsudskiego 17, Supraśl.

Siemiatycze - 12 września 2018 (środa) godz. 10:00
ul. Legionów Piłsudskiego 3, Siemiatycze, sala 202 (II piętro).

Województwo pomorskie:
Bytów - 8 października 2018 roku (poniedziałek) godz. 11:00
Liceum Ogólnokształcące, ul. Gdańska 5, Bytów.

Łeba - 9 października 2018 roku (wtorek)
Godz. 11:00 szkolenie dla bibliotek i domów kultury
Godz. 17:00 dla organizacji pozarządowych w tym OSP.

Władysławowo - 10 października 2018 roku (środa) godz. 11:00
Centrum MERK, ul. Portowa 15, Władysławów.

Tczew - 10 października 2018 roku (środa) godz. 17:00
Fundacja Pokolenia: ul. Obrońców Westerplatte 6, Tczew.

Województwo śląskie:
Żywiec - 9 października 2018 roku (wtorek) godz. 10:00
Żywiecka Fundacja Rozwoju, ul. Dworcowa 2, Żywiec.

Województwo świętokrzyskie:
Staszów - 10 października 2018 (środa) godz. 16:00
Przystań KORAB, ul. Kilińskiego 4, Staszów

Radoszyce - 12 października (piatek) godz. 18:00
Ochotnicza Straż Pożarna w Radoszycach, ul. 1 Maja 7, Radoszyce.

Województwo warmińsko-mazurskie:
Orzysz - 25 września 2018 (wtorek) godz. 11:00
LGD „Mazurskie Morze”, ul. Leśna 22 , Orzysz.

Węgorzewo - 25 września 2018 (wtorek) godz. 15:00
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”, Plac Wolności 1b, Węgorzewo.

Nowe Miasto Lubawskie - 26 września 2018 (środa) godz. 12:15
Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1, Sala Sesyjna.

Województwo wielkopolskie:
Lwówek - 13 września 2018 roku (czwartek)
Godz. 12:00 szkolenie dla bibliotek i domów kultury
Godz. 17:00 dla organizacji pozarządowych w tym OSP
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, Al. E. Sczanieckiej 56, Lwówek.

Gniezno - 25 września 2018 roku (wtorek)
Godz. 12:00 szkolenie dla bibliotek i domów kultury
Godz. 17:00 dla organizacji pozarządowych w tym OSP

Wągrowiec - 27 września 2018 roku (czwartek)
Godz. 12:00 szkolenie dla bibliotek i domów kultury
Godz. 17:00 dla organizacji pozarządowych w tym OSP
Starostwo Powiatowe w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15, Wągrowiec.

Województwo zachodniopomorskie:
Barlinek - 17 września 2018 roku (poniedziałek)
Godz. 11:00 szkolenie dla bibliotek i domów kultury
Godz. 17:00 dla organizacji pozarządowych w tym OSP

Stargard - 18 września 2018 roku (wtorek)
Godz. 11:00 szkolenie dla bibliotek i domów kultury
Godz. 17:00 dla organizacji pozarządowych w tym OSP.

Rymań - 19 września 2018 roku (środa) godz. 10:00
ul. Szkolna 7, Rymań.

Siemyśl – 19 września (środa) godz. 14:00
ul. Kołobrzeska 14, Siemyśl.

Gościno - 19 września 2018 roku (środa) godz. 18:00
ul. IV Dywizji WP 58, Gościno.

Ustronie Morskie - 20 września 2018 (czwartek) godz. 9:00
ul. Rolna 2, Ustronie Morskie.

Kołobrzeg - 20 września 2018 (czwartek) godz. 12:00
ul. Trzebiatowska 48 A, Kołobrzeg.

Złocieniec - 20 września 2018 (czwartek) godz. 18:00.

Koszalin - 8 października 2018 roku (poniedziałek) godz. 17:00.

 

 

Więcej informacji i zapisy na spotkania u naszych Regionalnych Partnerów:

Stowarzyszenie Aktywnych STOPA

Adres e-mailowy: rownacszanseelk@gmail.com

tel. 608 305 766.

Działa na ternie województwa: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego

 

Stowarzyszenie Światowid:

Adres e-mailowy: rownacszanse@stowarzyszenieswiatowid.pl

tel. 510209 483, 510209482.

Działa terenie województwa: lubuskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Adres e-mailowy: fundacjasmk@gmail.com

tel. 531 586 222; 607560016.

Działa na terenie województwa: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego.

Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia

Adres e-mailowy: rsz.tak@gmail.com

tel. 608511550, 602629994.

Działa na terenie województwa: opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego, łódzkiego.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ